Steelseries Siberia 350 Kötü ve Kısık Ses Sorunu

Makaleler
3
Yer
Samsun
Daha fazla  
Meslek
-
Kulaklık elime bugün geçti, kasaya taktıktan sonra sürücüleri otomatik olarak yüklendi. Steelseries Engine 3 güncel versiyon olarak bilgisayarda yüklü. Problem ses kalitesinin inanılmaz derece kötü ve ses düzeyinin çok düşük olması. Bunu eski V3 Prism modelime göre kıyaslayarak söylüyorum. Onda da benzer problemler olmuştu ve RMA yoluyla Steelseries bedava olarak 350'yi gönderdi. SS Engine'i birkaç defa silip baştan yükledim, bilgisayarda bulunan ALC 887 HD Audio ses sürücüsünü son sürümüne güncelledim. Sorunlar hala mevcut. Reddit'de de benzer problemlerden şikayetçi insanlar var. Oradaki SS yetkililerinin çözüm önerilerini de denedim. Uzun bir süredir kulaklığın Danimarka'dan gelmesini bekliyordum, şimdi de böyle bir sorun çıktı. Çok sinir bozucu bir durum. Yardımcı olabilirseniz gerçekten çok sevinirim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı