Steelseries siberia v2 heat orange oyuncu kulaklığı kısa inceleme

Ses kartınında fotoğrafını koyman mümkün mü ?

Aslında fotoğraflarda gözüküyor. Aslında usb ile bilgisayara bağlanan bir mini ses kartı. Daha yakın çekim fotoğrafı yüklüyorum.

Hocam merhaba,bende bu üründen alacaktım ama v3 prism aldım.Bu ürün ses kartı bir avantaj getirisi oldumu yoksa stereo gibimi v3 de ses kartı yok bildiğim kadarıyla. @Kubilay22

Logitech G430 ile arasında kaldığım bir kulaklık. Bunda kendi ses kartı var diğerinde Logitechte yok sanırım.

Logitech G430'da kendi ses kartı bulunuyor isterseniz 3.5mm jak ile ses kartınada bağlayabiliyorsunuz. G430 kullanıyorum.
O halde benim anakartımdaki ses yongasının 7.1 desteklememesi sıkıntı çıkarmaz değil mi ? Bu sonuca varabilir miyiz ? Kendi ses kartı 7.1 işini hallediyor mu?

O halde benim anakartımdaki ses yongasının 7.1 desteklememesi sıkıntı çıkarmaz değil mi ? Bu sonuca varabilir miyiz ? Kendi ses kartı 7.1 işini hallediyor mu?

O halde kendi ses kartını usb ile bağlayarak kullanmanızı öneririm. Yazılımını kurduktan sonra Dolby i açarak 7.1 yapabilirsiniz sesleri.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…