Steelseries Siberia V2 nasıldır ?

Onun ne olduğu belirsiz ve çok pahalı değil aradaki fiyat farkını ödüyorlar. Kulaklık 1-2 aylık bir şey değil. Uzun süre kullanılmalı ama senin kararın. :)

Bu SS siberia v2'ler kulakları komple içine alıyor mu ? Yoksa kulakların üstünde mi kalıyor yastıklar.

Siberia V3 kullanıcısıyım. V2 kullanmadım fakat V3'ten çok memnunum. Arkadaşların dediği gibi eğer V2'nin ses kartlı modelini alırsan senin de memnun kalacağını düşünüyorum. Eskiden çok Creative'in kulaklıklarını kullanmış birisi olarak da Creative'e pek bulaşmamanı öneririm.

Siberia V3 kullanıcısıyım. V2 kullanmadım fakat V3'ten çok memnunum. Arkadaşların dediği gibi eğer V2'nin ses kartlı modelini alırsan senin de memnun kalacağını düşünüyorum. Eskiden çok Creative'in kulaklıklarını kullanmış birisi olarak da Creative'e pek bulaşmamanı öneririm.
Yorumunuz için teşekkür ederim. V2 heat orange (ses kartlı) modelini aldım. Çok memnunum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı