Satılık Steelseries Siberia v2 Na'vi Edition Ses kartlı ( Sıfır ) - Trust gxt 340 ( sıfır )

NeoksiT

Kilopat
Daha fazla  
Steelseries Siberia v2 ses kartlı ürününün Na'vi Edition halidir haliyle fiyatı düz Siberialardan biraz yüksek. Ürün elime 10/08/2015 tarihinde yani bugün Pazartesi ulaştı bi sorun olup olmadığını kontrol için denedim ve yerine koydum ürün sıfır ve orjinaldir. Ürün yurt dışından geldiği için kutusu ve faturası yok o yüzden fiyatı biraz düşük tutuyorum ama bi sıkıntısı olursa Aral Game'e verdiğinizde ufak bi ücret karşılığı tamirini yapıyorlar diye biliyorum. Fiyat 300 TL Türkiye'de bu sürüm ses kartıyla birlikte satılmıyor ancak zaten bu model için düz Siberia v2'lerden extra ücret ödendiği anlaşılıyordur. Bu modelin ses kartsız hali Türkiye'de 350 TL civarıdır.Tercihen İstanbul için elden verebilirim onun dışında sanal pazara ilan açabilirim şehir dışına. Diğer resimlerdeki kulaklıklar:

Trust gxt 340 7.1 Surround: Sıfır kutusunda garantili ve faturalı sorunsuz fiyat 100 tl.

Snopy Rampage SN-R5 (şu koltuğun üstünde duran): 2015 başlarında alındı garantisi devam ediyordur kutusu ve faturası yok fiyat 50 tl fazla kullanılmadı.

Resimler boyut nedeniyle atılmadı Hakan Gün | Facebook bu adresten eklerseniz resimleri size ulaştırabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı