SteelSeries Siberia V2 vs Razer Seirēn

Makaleler
2
Yer
İstanbul Küçükçekmece
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar.
Bilgisayardan anlayan arkadaşlara özellikle sesle alakalı olanlara bir sorum var.
SteelSeries Siberia V2 Frost Blue Gaming Headset almayı düşünüyorum ve ara sıra Youtube'a video atıyorum. (telefon tercihi, güncel olaylar, oyun vs.).
Kendi ses kartına sahip olan bu kulaklık benim Youtube'a attığım videolar için yeterli olur mu?
Olmaz ise Razer Seirēn almalı mıyım?
Fikirlerinizi bekliyorum.

69269931-e195-4c5d-9b8c-edf62957cf8e-1.jpg
jjj.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
İkisinin de lazım olduğunu düşünüyorsanız önce kulaklık alın yeterli gelmez ise mikrofonu da alırsanız. Ben sadece kayıt içinse mikrofon almanızı tavsiye ederim.

Blue Yeti al Amazon'dan. Kulaklık olarak ise Samson sr850 ya da Presonus Hd7 al. Samson'ı yıllarca kullandım. Çok başarılı, Siberia yanına yaklaşamaz. Hd7 ise tamamen aynı kulaklık. Sadece Presonus için üretilmiş olanı. Bunlar bana fazla dersen Razer Kraken 7 .1 al mikrofonu başarılı gözüküyor.

Siberia v2 yeterli olmaz. Çok kaliteli bir şey beklemeyin. Ama Seiren nasıldır bilemem Siberia v2'de arka plan sesleri yok. Kaliteli mikrofon ama Seiren profesyonel bir mikrofon.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı