SteelSeries Stratus+ Bluetooth ile PC'ye bağlanır mı?

Huck2434

Centipat
Daha fazla  
SteelSeries Stratus+ aldım yalnız kablosuz bir şekilde PC'ye bağlanır mı? PC'de Bluetooth mevcut.

Type-C bağlantısıyla kullanabilirsiniz fakat bluetooth da deneyebilirsiniz belki oluyordur.

Direk kablosuz oynamak istiyorum ama diğer Android cihazlara kablosuz bağlantı mevcutsa mantık olarak Bluetooth olan bir cihaza bağlanması olabilir diye düşünüyorum.

Windows bluetooth ekranından yeni cihaz eşlemeyi deneyin hocam oluyorsa öyle kullanırsınız.

Bakalım ürün gelecek gelsinde inşallah.

Bakalım ürün gelecek gelsinde inşallah.
Maalesef hocam. 2 3 adet farklı adaptör ile denedim fakat olmuyor.
Gamepadı çok sevdiğim için değiştirmekte istemiyorum, bir süredir kablolu kullanıyorum bilgisayarda fakat kablosuz rahatlığına dönmek istiyorum.
Birde Bluetooth LE (low energy) destekli bir adaptör arayışındayım. Bir LE desteği olan adaptör ile çalışma ihtimali çok daha yüksek.

Hocam bende aldım ama hiç kullanmadım ben Duo modeli ile karıştırdım sanırım şimdi bunu elden çıkarıp bir tane Xbox kolu alacağım ergonomi olarak çok güzel ama be bileyim kablolu olması iyi bir hissiyat vermiyor.

bir çözüm buldum ama hala daha bluetooth le adaptör arayışındayım bunun için firmalara mail attım dönüş bekliyorum.
çözümüm ise; steam link ile telefona yayınlıyorum, telefona gamepadı bluetooth ile bağlıyorum. bağlantıdan hemen önce steam link mobil uygulama ayarlarından ses ve görüntüyü kapatıyorum bu sayede sadece gamepadı aktarıyor, bu sayede bilgisayarı kablosuz gamepad ile kontrol edebiliyoruz.

Aslında gerçekten markaların bu satış politikaları bana çok saçma geliyor stratus modeli sonradan çıkmış daha yeni bir model neden Bluetooth özelliği olmaz ki PC'ye buna bir yazılım güncellemesi bile gelmemiş akşam deneyim bende hocam teşekkür ederim bilgi için.

Bazen çok saçmalıyorlar hocam. Araştırmalarıma göre Bluetooth LE sadece Bluetooth LE alıcılar ile çalışıyor fakat standart Bluetooth yapsalar her türlü uyumluluk gösterecek ve arada muazzam bir enerji sarfiyatıda yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…