SteelSeries Stratus Duo alınır mı?

Bugün 9.nesil xbox controller(688₺) yanına da asus bluetooth dongle(57₺)sipariş ettim amazon üzerinden geldiği zaman deneyimlermü tekrar güncellerim. Şarj edilebilir pil de alacağım muhtemelen.
Geldi mi? Bende bugün aldım

Microsoft Xbox Wireless Controller Beyaz, 9. Nesil​

Şu anki tepkisizlik ve pc ile uyumlu kullanımındaki büyük sorun yüzünden tavsiye etmiyorum. Belki 3-5 güne belki se 3-5 aya düzelir. Yine de soğudum ve resimdeki gibi iade ediyorum yarın sabah. 7 yılın üzerinde kullandığım xbox 360 kablosuz kolu tavsiye ediyorum.
Titreşim var, kopma yok, malzeme kalitesi 7 yıl götürüyorsa neden 700 TL çalışmayan bir kola vereyim? Dün akşam PES 2021 (eFootball PES 2021 SEASON UPDATE) online klasman oynarken tam top ayağımda iken oyuncu durdu ve bu 10 saniye ve üzeri 2-3 kere, uzun süreli devam etti. Dakika 1, Gol 1, gün 1. Gol maalesef karşı takımdan, benim oyuncum kol yüzünden kilitlenip kaldı :)
Bu sorun çözülmeyecek bir sorun değil ama ben artık istemiyorum.
Bu arada xbox 360 alacaklar ve pc de kullanacaklar için 1 kez daha kablosuz bağlantı aparatını ekliyorum. Birde şarj edilebilir şu an kullandığım Duracell pilin görselini. Eğer yoksa kalem pil AA şarj edici almanızda gerekecek. Duracell veya Sony gibi markalar olabilir. Birde görsellerde benim aldığım usb ile şarj olursa o daha ekonomik ve pratik olacak. Alınca deneyip buraya yazarım. 1 haftaya kadar elime geçer. Malum iade var 2-3 gün kadar.

Dosya Ekleri

• xbox x iade.jpg
    xbox x iade.jpg
    30,2 KB · Görüntüleme: 88
  • xbox 360 kablosuz ve aksesuarları.jpg
    xbox 360 kablosuz ve aksesuarları.jpg
    84 KB · Görüntüleme: 99
  • 51o5V0wNIsL._AC_SL1000_.jpg
    51o5V0wNIsL._AC_SL1000_.jpg
    32,8 KB · Görüntüleme: 95
  • 71kltcBgV8L._AC_SL1500_.jpg
    71kltcBgV8L._AC_SL1500_.jpg