SteelSeries Stratus Duo PS4 DualShock v2 PS5 DualSense alınır mı?

Koyunsaun

Femtopat
Daha fazla  
SteelSeries Stratus Duo PS4 DualShock 4 V2 PS5 dualsense; bilgisayarda en çok Rocket League için bir kol istiyorum. Benim için onemli olan baglanti kopmaması, pilsiz olması, Xbox tuş dizilimi olmaması önemli. PC ile uyumluluk olarak Stratus Duo tam uyumlu olarak biliyorum ama birkaç insan joyistiklerde ölü bölge var demiş. İnceleyenler çok güzel diyor, arada kaldım. Gönlümde Stratus Duo var, kronik sıkıntısı var midır bilemiyorum. Öbürleri de PC ile tam uyumlu mu diye aklımda takılı kaldı. Bir yardimci olursaniz sevinirim, iyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
SteelSeries stratus Duo PS4 DualShock 4 V2 PS5 dualsense; bilgisayarda en çok Rocket League için bir kol istiyorum. Benim için onemli olan baglanti kopmaması, pilsiz olması, Xbox tuş dizilimi olmaması önemli. PC ile uyumluluk olarak stratus Duo tam uyumlu olarak biliyorum ama birkaç insan joyistiklerde ölü bölge var demiş. İnceleyenler çok güzel diyor, arada kaldım. Gönlümde stratus Duo var, kronik sıkıntısı var midır bilemiyorum. Öbürleri de PC ile tam uyumlu mu diye aklımda takılı kaldı. Bir yardimci olursaniz sevinirim, iyi günler.

Merhaba bende aynı amaçta bakıyorum acaba linklerini atabilir misin?

Yeni konular

Geri
Yukarı