Stereo ses kasmak için yeterli mi?

Gerçek 7.1 kulaklık ile gerçekten güzel ses kasarsınız. Bir çok sanal 7.1 kulaklık denedim ses kaliteleri kayboluyor iş karmaşıklaşıyor biraz. Sanal 7.1 yerine stereo tercih ederim ki kendimde sanal 7.1'i hiç kullanmıyorum artık stereo daha net tahminler yapmamı sağlıyor.

Gerçek 7.1 kulaklık ile gerçekten güzel ses kasarsınız. Birçok sanal 7.1 kulaklık denedim ses kaliteleri kayboluyor iş karmaşıklaşıyor biraz. Sanal 7.1 yerine stereo tercih ederim ki kendimde sanal 7.1'i hiç kullanmıyorum artık stereo daha net tahminler yapmamı sağlıyor.

Hocam aynı sorunu yaşıyorum, 3 hafta önce Gamepower marka kulaklığımın mikrofonu bozulmuştu. Bu sabah uyandım ve sesi de cızırtılı vermeye başlamış, bende yeni kulaklık almaya karar verdim. (iki farklı bilgisayarda denedim ikisinde de problemliydi)

Pro oyuncuların hiçbiri sanal veya gerçek 7.1 kullanmıyor. Yeterli olmaktan öte daha iyi yani :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bazı şeyleri abartmaya gerek yok normal ses işte stereo ile de kasarsın 7.1 ile de zaten profesyonel oyuncuların çoğu stereo kullanıyor.

Hocam aynı sorunu yaşıyorum, 3 hafta önce Gamepower marka kulaklığımın mikrofonu bozulmuştu. Bu sabah uyandım ve sesi de cızırtılı vermeye başlamış, bende yeni kulaklık almaya karar verdim. (iki farklı bilgisayarda denedim ikisinde de problemliydi)
Stereo kulaklık alın hocam. Daha memnun kalırsınız emin olun. Ben 2 yıldır sanal 7.1 kullanıyordum. 5-6 ay kadar önce stereoya geçtim. Sesleri daha iyi kasıyorum. Ama yine de sanal 7.1 istiyorsanız en iyisini Razer Kraken TE versiyonunda gördüm.

Geri
Yukarı