Stock ROM sonrası şebeke çekmiyor

Emir86

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba millet SM-G935F telefonuma çöktüğü için stock ROM attım şimdi ise telefon SIM görüyor ama şebeke çekmiyor. *#06# tuşlayıp e-Devlet'te sorgulattığımda da saçma sapan bir model çıkıyor telefonumla alakası yok bunu nasıl çözebilirim yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba millet SM-G935F telefonuma çöktüğü için stock ROM attım şimdi ise telefon SIM görüyor ama şebeke çekmiyor. *#06# tuşlayıp e-Devlet'te sorgulattığımda da saçma sapan bir model çıkıyor telefonumla alakası yok bunu nasıl çözebilirim yardımcı olur musunuz?

Telefona şebeke yazılımı atılması gerek eğer cihaz kaçaksa veya farklı ülkenin ROM'u yüklenmişse bu şebeke yazılımını tekrar yüklemek gerekiyor. Telefoncular atıyor kendin evde halledemezsin maalesef.

Şebeke ayarlarını sıfırlamayı denediniz mi?
denedim
Telefon yurt dışı mı?
telefonu sıfır aldık ama anakart değişimi oldu
Telefona şebeke yazılımı atılması gerek eğer cihaz kaçaksa veya farklı ülkenin ROM'u yüklenmişse bu şebeke yazılımını tekrar yüklemek gerekiyor. Telefoncular atıyor kendin evde halledemezsin maalesef.
z3x gibi uygulamalarla çözülemezmi

Denedim.

Telefonu sıfır aldık ama anakart değişimi oldu.

Z3X gibi uygulamalarla çözülemezmi.

Hocam evde eğer gerekli yazılım sende varsa(neredeyse bütün yazılım programları paralı crack'lemen gerekecek) kendin yapabilirsin ama yapabileceğini zannetmiyorum çünkü telefon yazılımcıları bilgisayara bağladıkları ekstra bir kutu ile bu yazılımları atıyorlar. Ve maalesef ucuz bir şey değil. En sağlıklısı tanıdığın bir yazılımcı varsa ona götürmektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı