Stockholm 2021 ve hatıra paketlerinden hangisi alınır?

Hocam şaka gibi mirage kasası 85 TL'ye çıktı...
Olması gereken Mirage hatıra kasanın Dust II hatıra kasasından daha yüksek fiyatlı olması idi. Şuan normal. Lakin fiyat araılıkları normal değil. Merak etmeyin sabah Türkiye saatimiz ile 11:00 da 10TL düşüşe geçer. 15 Kasım dan sonra artık hemen hemen hepsinde düşüş yaşanması olası gibi..

Olması gereken Mirage hatıra kasanın Dust II hatıra kasasından daha yüksek fiyatlı olması idi. Şu an normal. Lakin fiyat araılıkları normal değil. Merak etmeyin sabah Türkiye saatimiz ile 11:00 da 10TL düşüşe geçer. 15 Kasım'dan sonra artık hemen hemen hepsinde düşüş yaşanması olası gibi.

Reis fazlasında gözüm yok ya 50 TL altına düşmesinde :) Ayrıca steam da istek attım dövdün resmen beni xd :)

Reis fazlasında gözüm yok ya 50 TL altına düşmesinde :) Ayrıca steam da istek attım dövdün resmen beni xd :)
Eyvah. Ya şimdi şey kem küm. Biraz Fazla arkadaşık isteği geliyor. Forumdan nadiren ama eskiden bizimde e spor yolunda CS:GO değil bir etkinliklerimiz vardı. Eski canlı yayınları falan izleyen de ekliyor. Bilemiyorumki kim neden ekliyor. Seninde profil maşşallah yani öğle olunca bir tereddüt ettim. Dedim acaba eski rekabet ettiğim bana düşman olan biri falanmı ki diye düşündüm (Bu kısım tamamiyle hayal ürünü şaka yapıyorum.) Est. dövmek demiyelimde güzelce izah ettim. ;)

Dust 2 oahalı diye 3 tane dust 2 aldım. Şimdi mirage pahalanmış🤠.
AGa bu ne ya. Keşke mirage alsaymışım 100 TL oldu.

Son düzenleme:
@1000msgodGman şu anda satılabilir kutu az olduğu için öyle, ama bu hafta sonu veya Pazartesi gününden sonra fiyatları çok düşecek. Şu anki fiyatlar önemli değil.
Söylediğin gibi final maçı üstünden 7 gün geçtikten sonra takas banları kalkar ve fiyatlar düşer diye düşünüyorum. Çünkü bunu akıl etmek için çok zeki olmaya gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı