Stockholm 2021 ve hatıra paketlerinden hangisi alınır?

Şu an Dust 2 paketi aşırı hypelanıyor bilmem nereye kadar gider ama düşeceğini de sanmıyorum 115 tane paket epey bir tutmuştur ben de 30 tane aldım şu an Dust 2 alıp satsam 2000 TL alıyorum siz maşallah 10000 TL alırsınız şu an satsanız fakat birkaç gün beklemek lazım turnuva bittikten sonra fiyatlar uçar diye düşünüyorum...verdiğimiz paralar 10X olacak bu major çok iyi oldu kar için :D

Aynen hocam teşekkür ederim yardımın için konuyu takipteyim :)

Turnuva bittikten sonra jeton daha alamazsın soruna gelecek olursak evet 20 aralığa kadar kullanabiliyorsun jetonları...
Selam. Kesin ve net bilgi diyemeyiz elbet. Bilgi kaynağı yada bu tahmini veyahut bu şekilde tahmininizi oluşturan izlenim geçmiş Steam örnekleri vs.. nedir ? : ) Daha kısası ise '' Turnuva bittikten sonra jeton alamayacağımız bilgisini nereden öğrendiniz?''

Son düzenleme:
Selam. Kesin ve net bilgi diyemeyiz elbet. Bilgi kaynağı ya da bu tahmini veyahut bu şekilde tahmininizi oluşturan izlenim geçmiş Steam örnekleri vs. Nedir? ) Daha kısası ise " Turnuva bittikten sonra jeton alamayacağımız bilgisini nereden öğrendiniz?"

Hocam jetonlar umurumda değil lakin hatıra paketleri oyun içinden satın alımları kalkıyor olması lazım turnuva bitiminden sonra. Lakin jetonların belli bir süre daha kullanılma hakkı var.

Son düzenleme:
Hocam jetonlar umurumda değil lakin hatıra paketleri oyun içinden satın alımları kalkıyor olması lazım turnuva bitiminden sonra. Lakin jetonların belli bir süre daha kullanılma hakkı var.

Aynen öyle, bir kere eğer turnuvadan sonra jeton alma olsaydı herkes zengin olurdu hangi koleksiyonun fiyatı fazlaysa alınır satılırdı dediğiniz şey imkansız hocam...

Geri
Yukarı