Stockholm hatıra paketlerinin fiyatı 20 Aralıktan sonra artar mı?

Evet hocam bende uzun süre bekletmeyeceğim, uzun vadede 1 adet seçenek var aklımda o da hatıra ancient paketi stoklamayı düşünüyorum eğer ki bir sonraki turnuvada havuzdan kalkarsa Cobblestone gibi fiyatı uçar fakat biraz da riskli bir yatırım en nihayetinde...

Sadece Ancient paketlerine bel bağlamayın bence. Valve haritayı havuzdan kaldırmamak için harita optimizasyon çalışmaları yapmak suretiyle diretecektir gibime geliyor.

Beyler kafalar güzel herhalde steam pazardaki bir ürünün fiyatı ile oynayamaz. Satıcı istediği fiyattan koyar ve kimse zararına birşey satmaz. Adı üstünde pazar alıcı satıcı var steam bunları buruşturup komisyonunu alır. Ve hiç düşünmeden al şuan 41 liradan oyun içi alınıyor pazarda en ucuzu 48 49 lira. O fiyattan satsan bile 41 liradan fazla gelir elde edersin. 20 Aralıktan sonra kademeli olarak artar. Kutulardan içinde kırmızı skin olanları almanı tavsiye ederim.

Kafalar güzel herhalde Steam pazardaki bir ürünün fiyatı ile oynayamaz. Satıcı istediği fiyattan koyar ve kimse zararına bir şey satmaz. Adı üstünde pazar alıcı satıcı var Steam bunları buruşturup komisyonunu alır. Ve hiç düşünmeden al şu an 41 liradan oyun içi alınıyor pazarda en ucuzu 48 49 lira. O fiyattan satsan bile 41 liradan fazla gelir elde edersin. 20 Aralıktan sonra kademeli olarak artar. Kutulardan içinde kırmızı skin olanları almanı tavsiye ederim.

Hocam bundan sonraki hatıra paketlerinde aynı kırmızı skinler olacak diyorlar. Bilemiyorum ne olacak bakalım.

Aynı skinler olsa bile ama olmama şansı da var çünkü mesela dust2 2021 koleksiyonu diyor yıl belirtmiş. Hadi oldu diyelim yine de mesela ancient için ilk kutu ileride aşırı değer yapar. Keza vertigo uzun süre sonra tekrar döndü. Mirage yakında remake için havuzdan kalkabilir çünkü uzun süredir yenilenmeyen map o.

Şu an Stockholm hatıra paketlerinin fiyatı sabit 48-50 arası fakat jeton satışı 20 Aralıkta sonra erecek, elimde 1000 TL Steam bakiyesi var, sizce bunlarla hatıra paketi almak mantıklı mı indirimden sonra sağlam bir fiyat artışı yaşanır mı?
26 iken aldım. Dün hepsini sattım. 50-55 arasına. Sonradan tekrar aldım. Her türlü yükselir fiyatı ama 1-2 aya beklemeyin.

Beyler kafalar güzel herhalde steam pazardaki bir ürünün fiyatı ile oynayamaz. Satıcı istediği fiyattan koyar ve kimse zararına birşey satmaz. Adı üstünde pazar alıcı satıcı var steam bunları buruşturup komisyonunu alır. Ve hiç düşünmeden al şuan 41 liradan oyun içi alınıyor pazarda en ucuzu 48 49 lira. O fiyattan satsan bile 41 liradan fazla gelir elde edersin. 20 Aralıktan sonra kademeli olarak artar. Kutulardan içinde kırmızı skin olanları almanı tavsiye ederim.
Öyle bir şey yok. Ben 2021 kapsüllerini istediğim fiyata koyamıyorum.

Kafalar güzel herhalde Steam pazardaki bir ürünün fiyatı ile oynayamaz. Satıcı istediği fiyattan koyar ve kimse zararına bir şey satmaz. Adı üstünde pazar alıcı satıcı var Steam bunları buruşturup komisyonunu alır. Ve hiç düşünmeden al şu an 41 liradan oyun içi alınıyor pazarda en ucuzu 48 49 lira. O fiyattan satsan bile 41 liradan fazla gelir elde edersin. 20 Aralıktan sonra kademeli olarak artar. Kutulardan içinde kırmızı skin olanları almanı tavsiye ederim.

Steam oynamıyor zaten kullanıcılar fiyatı artırabiliyor. Zamanında 20 TL olan Ak Redline fiyatı bir anda 100 TL oldu. Döviz ile alakası yoktu o artışın mesela dolar bazında artılırdı fiyatı, TR de dolar sabitti yani 10 kuruş falan artıyordu çokça.

Geri
Yukarı