Stok sorunu bitince kur aynı kalsa laptoplar 2023'te kaça düşer?

Abdullah4670

Decapat
Daha fazla  
Selamlar öncelikle ekran kartı stok sorunu bitince 2023 ortası gibi laptop düşünüyorum mesela şu anki 12K'lık bir laptop o zaman dolar aynı kaldı diyelim kaça düşer? Şimdiden teşekkürler.

1 yıl sonrasını soruyorsunuz. O zamana kadar ne olur biter belli değil. O kadar ileriye plan yapmayın bence. Şimdilik sadece biriktirebildiğiniz kadar biriktirin.

1 yıl sonra ülkenin veya doların ne olacağı belli değil. Ekran kartı stok sorununun düzelmesi imkansız o vakte kadar.

Büyük ihtimal 12k laptop 15kya düşer. Ben bu düzende bir şeylerin fiyatının düşeceğine inanmıyorum neyi ne kadar erken alırsın o kadar iyi.

Selamlar öncelikle ekran kartı stok sorunu bitince 2023 ortası gibi laptop düşünüyorum mesela şu anki 12K'lık bir laptop o zaman dolar aynı kaldı diyelim kaça düşer? Şimdiden teşekkürler.

Çok hayal kuruyorsun :D 2023'ün ortasına kadar doların ayni kalma ihtimali milyonda bir falan. Stok sorunu da bu kadar kısa sürede çözülmez.

Geçmişte 1 yıl araştırıp 6 ayda bilgisayar toplayan birinden sana tevsiye: Türkiyede hiçbir zaman hiçbir şeyin fiyatı düşmez. İnanıp inanmamak sana kalmış. Kazıklanıp kazıklanmamak da..

Çok hayal kuruyorsun :D 2023'ün ortasına kadar doların ayni kalma ihtimali milyonda bir falan. Stok sorunu da bu kadar kısa sürede çözülmez.

Onu zaten biliyorum diyelim yazmıştım zaten.
1 yıl sonra ülkenin veya doların ne olacağı belli değil. Ekran kartı stok sorununun düzelmesi imkansız o vakte kadar.
Ne zamana biter sence?
Büyük ihtimal 12K laptop 15kya düşer. Ben bu düzende bir şeylerin fiyatının düşeceğine inanmıyorum neyi ne kadar erken alırsın o kadar iyi.

Evet bende biliyorum fakat para yok piyasa 2023 ortası biraz daha rahatlar diye düşündüm o yüzden sordum.

Geri
Yukarı