Stok sorunu ve bilgisayar toplayamamak

mokimano

Kilopat
7000 Türk lirasına bir bilgisayar toplamam lazım. Oyun odaklı kullanacağım ama işlemcinin de kötü olmasını istemiyorum gayet klişe bir istek fakat piyasada ekran kartı yok şu an birisi bilgisayar toplamak istese ne yapacak anlamadım şu an ne yapmalıyım tam olarak? Yani bilgisayar almam lazım en kısa zamanda ve alamıyorum bunun sebebi ne neden böyle oldu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yapacak pek bir şeyiniz yok hocam ya alıp razı olacaksınız ya da riske girip bekliyeceksiniz. Seçim sizin.

Bazı YouTuber'lar hazır sistem yayınlıyor indirimli fakat çok istek olduğu için yakalamak zor bir de çok olduğu için hizmet o kadar kaliteli olmayabiliyor tavsiyem ekran kartı hariç diğer parçaları ekran kartları normale dönene kadar indirimleri takip ederek daha ucuza alıp en son ekran kartını almak ya da hazır istiyorsan bekle ya da laptop.

Hocam geçen hafta 9000₺'ye 3060'lı hazır sistemler vardı. İndirimleri takip et. Ya da ekran kartı hariç sistem parçalarını alıp topla, internetin iyiyse Geforce Now ile oyun oyna, ve uyduruk GT 730 veya RX 550 alıp CS:GO gibi rekabetçi oyunları oyna.

rx 580 in 5000 tl fiyatla satıldığı bir dönemdeyiz hocam şu zamanda bilgisayar toplanmamalı.
7000 civarına 1650 ekran kartlı laptop bulabilirsiniz ama uzun vadede ne kadar götürür şüpheli bence biraz daha bekleyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı