Stoklu sayıda ürün satmak

emirhannk

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Mersin
Merhaba arkadaşlar, biz eşofman imalatcısıyız yaşım 17 olduğu için kendim ek gelir elde etmek istiyorum. Yaptığımız siparişler genelde 1 k adetli satıyoruz minimum bu mallardan 1 paket artıyor 1 paketten de 5-6 adet ürün çıkıyor bunlar birikiyor uzun süre bekliyor dükkanda bende bunları internetten perakende olarak satmak istiyorum nereden satmamı tavsiye edersiniz? Dolaba koydum 2 ürün biri satıldı 1 haftada öbür ürün çok bekledi nerede satmamı tavsiye edersiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ucuza mal ediyorsanız Trendyol gibi marketlerden satabilirsin. Trendyol komisyonunu ve kargo masraflarını hesaba katıp olabilecek en uygun fiyattan satarsanız bir süre sonra düzenli gelir olabilir.

Dolap gibi platformlar çok yorucu olur gibi geliyor. Her ürün için özellikle diyalog kurmak gerekmesi vs. Trendyol gibi yerlerde ürünle ilgili verilebilecek tüm bilgileri verip alıcının kendi kararını vermesi çok daha verimli olacaktır.

Ucuza mal ediyorsanız Trendyol gibi marketlerden satabilirsin. Trendyol komisyonunu ve kargo masraflarını hesaba katıp olabilecek en uygun fiyattan satarsanız bir süre sonra düzenli gelir olabilir.

Dolap gibi platformlar çok yorucu olur gibi geliyor. Her ürün için özellikle diyalog kurmak gerekmesi vs. Trendyol gibi yerlerde ürünle ilgili verilebilecek tüm bilgileri verip alıcının kendi kararını vermesi çok daha verimli olacaktır.

Trendyol olabilir.

Arkadaşlar dediğim gibi 17 yaşındayım Trendyol hesabı çok fazla belge vs bir şeyler istiyor Hepsiburada'da öyle ve profesyonel fotoğraflar istiyorlar bana dolap tarzı şeyler daha mantıklı geliyor ama dolaptan başka aklıma gelmiyor.

Arkadaşlar dediğim gibi 17 yaşındayım Trendyol hesabı çok fazla belge vs bir şeyler istiyor Hepsiburada'da öyle ve profesyonel fotoğraflar istiyorlar bana dolap tarzı şeyler daha mantıklı geliyor ama dolaptan başka aklıma gelmiyor.
Hocam belge olarak şahıs şirketi, vergi levhası istiyorlar. 20 sayfalık kadar da komisyon oranları ve taahhütname gibi bir belge imzalamanız ve onlara göndermeniz gerekiyor. Fotoğrafların çok profesyonel olması gerekmiyor, mesela biz düğme satıyoruz, düğmenin fotoğrafını çekip Photoroom ile arkaplanı silebilirsiniz.

Hocam belge olarak şahıs şirketi, vergi levhası istiyorlar. 20 sayfalık kadar da komisyon oranları ve taahhütname gibi bir belge imzalamanız ve onlara göndermeniz gerekiyor. Fotoğrafların çok profesyonel olması gerekmiyor, mesela biz düğme satıyoruz, düğmenin fotoğrafını çekip photoroom ile arka planı silebilirsiniz.

Hocam yaşım 17 iş yerimiz olarak Trendyol Hepsiburada gibi hesaplarımız var ama onları da abimgil sadece yazın açıyor yazında bana kalmıyor gelir :D 2. el yerler olursa daha iyi olur bu arada ürünler 0 ilgilenen olursa dolabıma bakabilir şu an ürün 1tane ama ekleyeceğim yakında destek olursanız sevinirm.

Hocam yaşım 17 iş yerimiz olarak Trendyol Hepsiburada gibi hesaplarımız var ama onları da abimgil sadece yazın açıyor yazında bana kalmıyor gelir :D 2. el yerler olursa daha iyi olur bu arada ürünler 0 ilgilenen olursa dolabıma bakabilir şu an ürün 1tane ama ekleyeceğim yakında destek olursanız sevinirm.
Hocam ben de 19'um :D Geçen sene başında annemin adına açtım Trendyol ve Hepsiburada satıcı hesabını.

Geri
Yukarı