Stop: 0x00000116 - Atikmpag.sys hatası

Mestt

Centipat
"Stop: 0x00000116 - Atikmpag.sys" hatası veriyor, yardımcı olabilecek olan varsa yardım edebilir mi? Şimdiden teşekkürler, iyi geceler. PC: Toshiba Satellite i5 (eski bir PC).

15854289188067303159633401012260.jpg

DDU ile ekran kartı sürücüsünü kaldır tekrar yükle hata devam ederse harici ekran kartı arızalı olabilir.

Bilgisayarı güvenli modda açmayı deneyin. Açılırsa eğer ekran kartı sürücüsünü kaldırın. Herhangi bir değişiklikten sonra bu hale geldiğini düşünüyorsanız sistemi geri yükleme yapmayı deneyin. Olmuyorsa yeniden kurulum deneyin yine olmuyorsa ekran kartında sorun var.

DDU ile ekran kartı sürücüsünü kaldır tekrar yükle hata devam ederse harici ekran kartı arızalı olabilir.

Şimdi format attım 8.1 ama yine aynı sorunu alıyorum ne yapsam olmadı.

Bilgisayarı güvenli modda açmayı deneyin. Açılırsa eğer ekran kartı sürücüsünü kaldırın. Herhangi bir değişiklikten sonra bu hale geldiğini düşünüyorsanız sistemi geri yükleme yapmayı deneyin. Olmuyorsa yeniden kurulum deneyin yine olmuyorsa ekran kartında sorun var.

Ekran kartı şu anda yok fakat ATI sürümü onu biliyorum diğer özelliklerini bilmediğimden hangisini yükleyeceğimi bilmiyorum kaç gündür düzelmesi için uğraşıyorum fakat ekran kartı kurulduğundan sonra bu hata geliyor sanırım ekran kartını yanlış yüklüyorum. Yardımcı olur musunuz doğru yüklemeyi yapmam için.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı