Çözüldü Windows 7 normal modda atikmpag.sys hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ruhastasiyimy

Femtopat
Daha fazla  
Bilgisayara girerken aniden kapandı yeniden açıldı ve böyle bir hata verdi. Windows 7 Home Premium yüklü PC'de güvenli moda açılıyor ama normal moda bu hatayı veriyor. Nedenini ya da çözümünü bilen varsa lütfen söylesin.

Çözüm
Ekran kartınız bozulmuş. Geçmiş olsun. Güvenli modda sürücüsünü silin, sistem normal modda da açılır. Sürücüyü kurunca siyah ekrana düşer/mavi ekran verir ve yine sorun başlar.

Çözüm reballing ama eski sistemde masraf etmeye bile değmez genelde.

Bunu gönül rahatlığıyla çözüm seçebilirim zira %99.9 eminim. %0.1 aksini düşünenler uğraşmaya devam etmekte özgürdür 😎
C:\Windows\MiniDump klasörünü gönderin. @KojiroHyuga04 yardım olur musunuz MiniDump gelebilir?
Yollarsa daha garanti bir şekilde ekran kartının bozulduğunu söyleriz tabii ki.
Görsel gönderir misiniz?

Normalde video göndermiştim gelmemiş koyuyorum bekleyin.

Görsel gönderir misiniz?

IMG_20211009_172138.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartınız bozulmuş. Geçmiş olsun. Güvenli modda sürücüsünü silin, sistem normal modda da açılır. Sürücüyü kurunca siyah ekrana düşer/mavi ekran verir ve yine sorun başlar.

Bunu gönül rahatlığıyla çözüm seçebilirim zira %99.9 eminim. %0.1 aksini düşünenler uğraşmaya devam etmekte özgürdür 😎
C:\Windows\MiniDump klasörünü gönderin. @KojiroHyuga04 yardım olur musunuz MiniDump gelebilir?

Son düzenleme:
Çözüm

Teşekkürler ederim hemen yapacağım sağ olun.

Güvenli modda bununla silin, en iyi yöntem:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı