Ubisoft Connect Store'da oyun alınmıyor

Emre5433

Decapat
Daha fazla  
Dediğim gibi Checkout'a tıklamama rağmen hiçbir yere yönlendirmiyor veya hiçbir değişiklik yapmıyor, şansıma %85 indirim gelmişken Far Cry serisinin tamamını almak istemiştim. Bunun bir çözümü falan yok mu?
Ne kadar gerekli bilmiyorum ama resim;

resim_2024-02-17_223728380.png

Fark ettiniz mi bilmiyorum ama sağ üst kısma baktığınız zaman hesabınıza giriş yapılmamış olarak görülüyor. Sepete oyun ekledikçe hesaptan otomatik olarak çıkış yapıyor aynı sorunu yaşadım. Bunun çözümü ise hesaptan çıkış yapsa bile sepetinize oyun eklemeye devam edin daha sonra kullandığınız tarayıcıyı kapatıp tekrar hesaba giriş yaparsanız eklediniz ürünler ve yaşadığınız sorun ortadan kalkıyor.

Fark ettiniz mi bilmiyorum ama sağ üst kısma baktığınız zaman hesabınıza giriş yapılmamış olarak görülüyor. Sepete oyun ekledikçe hesaptan otomatik olarak çıkış yapıyor aynı sorunu yaşadım. Bunun çözümü ise hesaptan çıkış yapsa bile sepetinize oyun eklemeye devam edin daha sonra kullandığınız tarayıcıyı kapatıp tekrar hesaba giriş yaparsanız eklediniz ürünler ve yaşadığınız sorun ortadan kalkıyor.

Daha önceden halletmiştim ama sağolun söylediğiniz için yinede.

Yeni konular

Geri
Yukarı