Çözüldü Stranded Deep görevler kayboldu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Cont_re

Picopat
Makaleler
1
Stranded Deep oyununu dün oynadım ve Save alarak kapattım, bugün oyunda kaldığım yerden devam ettiğimde sol üst menüde yer alan görev kısmı tamamen gitmiş durumda. Ne yapabilirim?

Çözüm
Nasıl yani? Oyundaki görevleri tamamlamadan uyumamak mı gerekiyor?
Yok hocam adadan odun, yaprak falan toplayıp çadır yapıyorsunuz son görev zaten o. Yattığınız zaman oyununuz kaydedilmiş oluyor ve görevler bitiyor. Bu aşamadan itibaren de oyunun bir yönlendirmesi olmadan kendiniz oynayacaksınız.
Hocam bu konu bir kaç kere açıldı ama oyunu yatıp kaydettikten sonra görevler biter, tek başınıza kaçmanız gerekiyor artık oyunu öğrenerek.

Nasıl yani? Oyundaki görevleri tamamlamadan uyumamak mı gerekiyor?
Yok hocam adadan odun, yaprak falan toplayıp çadır yapıyorsunuz son görev zaten o. Yattığınız zaman oyununuz kaydedilmiş oluyor ve görevler bitiyor. Bu aşamadan itibaren de oyunun bir yönlendirmesi olmadan kendiniz oynayacaksınız.

Çözüm
Çadır görevinden sonra su damıtma aracı yapma gibi şeyler vardı.

Edit: Su damıtıcısı ve çekiç ürettikten sonra görevler bitiyor.

Son düzenleme:
Görevleri tamamladıktan sonra 'eğitim tamamlandı' yazısı çıktı, görevler sadece eğitim aşamasında geçerliymiş.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı