Stranded Deep optimizasyon sorunlu mu?

Snkbnacezeri

Hectopat
Makaleler
6
Arkadaşlar bu Stranded Deep isimli oyunu almak istiyorum ama bazı yorumlarda optimizasyon sorunu olduğunu sistem gereksinimlerinden daha iyi bir sistem olsa bile kastığını söyleyenler var. Acaba yakın zamanda Stranded Deep oynayan arkadaşlar varsa ekran kartı ve RAM boyutu söyleyip kaç FPS aldıklarını yazabilirler mi?

Arkadaşlar bu Stranded Deep isimli oyunu almak istiyorum ama bazı yorumlarda optimizasyon sorunu olduğunu sistem gereksinimlerinden daha iyi bir sistem olsa bile kastığını söyleyenler var. Acaba yakın zamanda Stranded Deep oynayan arkadaşlar varsa ekran kartı ve RAM boyutu söyleyip kaç FPS aldıklarını yazabilirler mi?
Oyunu G210M ile 800x600 çözünürlükte 20-40 FPS arası oynuyordum ancak oyun ilk çıktığı zamanlardı.

• MİNİMUM:
    • İşletim Sistemi: Windows Vista or higher
    • İşlemci: 1.8GHz Intel dual-core and above
    • Bellek: 4 GB RAM
    • Ekran Kartı: Intel HD5500 and later. Minimum 512MB VRAM. Pixel Shader 3.0 support. Deferred lighting support (most 2005 and later cards support deferred lighting)
    • DirectX: Sürüm 9.0c
    • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
  • ÖNERİLEN:
    • İşletim Sistemi: Windows 7 or higher
    • Bellek: 4 GB RAM
    • Ekran Kartı: NVIDIA GTX600 or ATI HD7000 series with 2GB VRAM
    • DirectX: Sürüm 9.0c
    • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan

Oyun Steam'e bu sistemi yazmış ama bazı oyuncular çok daha fazlasını istiyor çünkü Optimizasyon sorunu var diye belirtmişler.

Geri
Yukarı