Stranger Things izlenmeli mi?

3. sezonu bende pek beğenmedim. Özellikle ilk 3-4 bölüm sıkıcı. Zaten senarist kardeşler normalde 3. sezonu istemiyorlarmış bile. Dizi tutunca Netflix'in isteğiyle devam senaryosu yazmışlar. 4. Sezon son olur herhalde.
Dizinin asıl kazananı ise kesinlikle başroldeki kız. Oyunculuğu iyi gerçekten.

3. sezonu bende pek beğenmedim. Özellikle ilk 3-4 bölüm sıkıcı. Zaten senarist kardeşler normalde 3. sezonu istemiyorlarmış bile. Dizi tutunca Netflix'in isteğiyle devam senaryosu yazmışlar. 4. sezon son olur herhalde.

O çocuk kadronun hayatı değişti çoğu ünlüden daha çok biliniyorlar.

3. sezonu bende pek beğenmedim. Özellikle ilk 3-4 bölüm sıkıcı. Zaten senarist kardeşler normalde 3. sezonu istemiyorlarmış bile. Dizi tutunca Netflix'in isteğiyle devam senaryosu yazmışlar. 4. Sezon son olur herhalde.
Evet Millie Bobby Brown iyi nir oyuncu hatta fanıym bile diyebilirim zaten profilimden anlarsınız. 3.Sezon iyiydi bence. Bu arada final 5.Sezon olacak.

5. sezonla bitirilmesi planlanmış. Çocuklar evlenince izleriz artık. 4 gelene kadar patladık.

Geri
Yukarı