Stranger Things izlenmeli mi?

Senin yaşındaki çocuk Netflix'te oynar para kazanır, sende onu izlemek için Netfix'e para verirsin. :l Hayat işte.
Ve bölüm başına 300.000 dolar kazanıyorlar.☹
Fragman yayınlandı diye biliyorum bu yıl çıkar herhalde.
fragmanı izlediğimde çok rahatladım bir an şerif öldü sanmıştım dizi de en sevdiğim karakter
Teaser yayınlandı daha fragman yok.

Çekimler başladı bitmek üzere. Bu yaz ortaları düşünülüyor yine. Sızdırılmış haberlere göre. Benim düşüncem Mayıs veya Ağustos olmasıydı.
Hocam bunun montajı çekimden daha zordur yahu. Neyse bu yaz gelirse çok iyi olur.

Kendimden örnek vermiş olayım o zaman. Hatta benden 1 yaş küçükler.
Aslında Türkiye'de ünlü olmak çok basit, TikTok'da saçma sapan hareketler ile biraz popüler oluyorsun sonra şarkı yapıp işi autotune'ye bırakıyorsun ve ta ta ta dan! Ünlüsün.

Aslında Türkiye'de ünlü olmak çok basit, TikTok'da saçma sapan hareketler ile biraz popüler oluyorsun sonra şarkı yapıp işi autotune'ye bırakıyorsun ve ta ta ta dan! Ünlüsün.

Ünlü değil de soytarı denir ona daha çok.

Yurtdışına kaçmam için bir sebepti. Teşekkürler onlara.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…