Strateji oyunu Europa Universalis IV

Eğer oyun için farklı bilgilerin olduğu bir yazı isterseniz lütfen oy verin

• Oy verenlerin toplamı
    12
EU 4 arayüzü HOI4 arayüzüne göre daha kolay ve daha güzel gözüküyor. HOI4 oynanış videosunu izledim çok karışık geldi bana açıkçası.
Doğru HOİ4 biraz daha oynaması karmaşık fakat süreç olarak EU4 biraz daha zor.
İndirim döneminde DLC düşünmekten almayı erteledim. Şu an çok pişmanım, keşke alsaydım diyorum. Videolar izleyerek kış indirimlerini bekleyeceğim.

Sık sık indirime giriyor o yüzden canınızı sıkmayın. Tavsiye etmiyorum fakat oyunun güncel DLC dosyalarının tamamını internet ortamında bulup oyun dosylarındaki DLC klasörüne yüklerseniz online/offline şekilde oynanabiliyor fakat ban riski var.

Sık sık indirime giriyor o yüzden canınızı sıkmayın. Tavsiye etmiyorum fakat oyunun güncel DLC dosyalarının tamamını internet ortamında bulup oyun dosylarındaki DLC klasörüne yüklerseniz online/offline şekilde oynanabiliyor fakat ban riski var.

Online oynama isteğim yok doğrusu ama orijinal olmasını istiyorum yine de. İndirim kovalıyorum şu anda. Umarım yakın zamanda denk gelir.

Oynamayı çok istediğim fakat bir türlü oynamayı becermediğim oyundur kendileri. Arayüzü HOI4 kadar basit gelmiyor maalesef. HOI4'ü 8-10 kadar bir video sonra teoride öğrendim, pratik olarak da 60 saatten sonra alıştım. EU4 için de videolar izledim fakat daha teoride bile öğrenemediğim için daha da kurcalamadım.

Oynamayı çok istediğim fakat bir türlü oynamayı becermediğim oyundur kendileri. Arayüzü HOI4 kadar basit gelmiyor maalesef. HOI4'ü 8-10 kadar bir video sonra teoride öğrendim, pratik olarak da 60 saatten sonra alıştım. EU4 için de videolar izledim fakat daha teoride bile öğrenemediğim için daha da kurcalamadım.

Bunun sebebi her ülkenin detayları farklı olması olabilir size tavsiyem bir ülkede iyice oynayıp öğrenmeniz ardından diğerlerine geçmenizdir bu şekilde çok daha kolay öğrenip kavrayabilirsiniz :)

Geri
Yukarı