Strateji oyunu tavsiyesi

altinordulu1337

Picopat
Yer
M'era Luna Festival
Daha fazla  
Dostlar, strateji oyunu önerebilecek var mı? Aoe gibi savaş üstüne kurulu olabilir veya şehir kurma. Bildiğiniz gibi Steam'da binlerce oyun var. Kuytu köşelerde kalmış kaliteli oyunlarda çıkıyor karşımıza zaman zaman. Sistemim bir oyun bilgisayarı değil. Bu yüzden düşük sistem isteyenlerden arıyorum.

Ekran kartı: 2 GB RX 540X.
İşlemci: Ryzen 5 3500U 3.7 GHz.
Bellek: 4 GB 2400 MHz.

Şu sistemi uygun, yeni ve bağımsızlardan veya eski tür olabilir.

Dostlar, strateji oyunu önerebilecek var mı? Aoe gibi savaş üstüne kurulu olabilir veya şehir kurma. Bildiğiniz gibi Steam'da binlerce oyun var. Kuytu köşelerde kalmış kaliteli oyunlarda çıkıyor karşımıza zaman zaman. Sistemim bir oyun bilgisayarı değil. Bu yüzden düşük sistem isteyenlerden arıyorum.

Ekran kartı: 2 GB RX 540X.
İşlemci: Ryzen 5 3500U 3.7 GHz.
Bellek: 4 GB 2400 MHz.

Şu sistemi uygun, yeni ve bağımsızlardan veya eski tür olabilir.

Tropico serisini öneririm.

Sistemim yetersiz gibi.

Tropico serisini öneririm.

Tropico oynamıştım. Bir yandan bende bakıyorum şuanda. Listeme Littlewood ve Townscaper adında iki oyun ekledim.

Crusader Kings III. Dün akşam çıktı. Ben de Xbox Gamepass üzerinden oyunu oynadım. Ve gayet güzel olmuş. Steamden almak ne kadar mantıklıdır bilemeyeceğim ama kesinlikle Gamepass üzerinden denemelisiniz.

Command and Conquer serisinden Zero Hour veya TW sürümleri. Stronghold Crusader serisi. Company of Heroes serisi de sistem kaldırırssa oynanır. Grafikleri mükemmel.

Hearts Of Iron, Stellaris, Europa Universalis 4.

Bu saydığınız oyunlar açık dünya strateji. Farklı bir boyut.

C&C serisini hatırlattığınız iyi oldu. İlk oyunlarım Red Alert olmuştu ve yıllarca C&C oyunlarını oynadım. Şimdi indirimde tekrar Tiberium Wars alacağım sağol önerin için.

Bilindik oyunlar değil, bilinmedik oyun önerisi için açmıştım konuyu arkadaşlar. Söylediğiniz oyunlar popüler ve çoğunu oynadım. :)

Geri
Yukarı