Stray alınır mı?

Stray, kediyi kontrol ettiğim Cyberpunk dünyada dış dünyayı dışarısını görmek istediğimiz bir oyundur.
Hikayesi çok iyi değil pek de iyi işlenmemiş bu oyunun neden bu kadar sevildiğini anlamadım.
Oyun gerçekten çok sıkıcı hele hele ilk 1-2 saati yürüme simülasyon oyunlarını severim ama.
Bu oyun gerçekten beni sıktı güzel hikayesi yok oynayış kötü atmosferi ve ortamı çok güzel
.
Onun dışında pek de iyi bir şeyi yok ama ben çok oyun oynamam biraz kafa dağıtmak için oyun arıyorum diyorsanız anca o zaman oynanır.
Oynanabilir karakterler çok kötü. konuşmalar boş, uzun ve sıkıcı görevler kötü. bulmacalar kötü platform kötü kovalamaca kısımları fena değil.
Parasına değmez 160 TL verilmez asla bu oyuna oyunu sadece ana hikayede oynarsanız 5 saate yakın sürede bitiriyorsunuz. Oyun maalesef çok övüldü benim için 2022 hayal kırıklığı.

Bu kisişel görüştür farklı düşünen yazabilir.
Kedi çok tatlı.

Son düzenleyen: Moderatör:
PSN Plus'ta var. Eğer PlayStation 4/5 konsoluna sahipseniz 1 aylık PSN Plus alın. Stray'in yanında bilmem kaç oyunuda oynarsınız 1 ay içinde.

160 TL bizim için çok ama yabancı olsaydık daha ucuza gelirdi oyun. Kısa olmasa güzel oyun ama eğlendirdi. Parası Türkiye'de değmez :D

Oyunu oynadım, hikayesini full bitirdim. Açıkçası oyunu çok beğendim, zaten bu aralar kafa dağıtmalık bir hikayeli oyun istiyordum, oyunu bitirdikten sonrası bile hikayesini çok daha merak ettim. Ne oldu dünyaya, insanlar nerede acaba, kedi ailesini bulabilecekmiydi tarzında sorular aklımda oluştu. 2. Oyunu büyük ihtimalle çıkacağını düşünüyorum ve çıkarsada kesinlikle oynayacağım oyunlardan birisi olur. Ben kendi şahsım olarak oyunu çok sevdim.

Not: Oyunu ps plus extra ile beraber bedava bir şekilde oynayabiliyorsunuz.

Ben oynadım hoşuma gitti baya. Tek sevmediğim yanı konuşmaların yazılı olmasıydı. Yazı okuyacak olsam kitap okurdum.

zd5e0dily9e71.jpg

Bu oyunda yakaladığım arkaplanı Rdr2 de Cyberpunk'ta yakalamadım. Görsel şölen, renkler çok canlı. Tabi kimin hangi temayı sevdiği kişiden kişiye değişir. Ayrıca anlatmak istediğini, vermek istediği mesajı çok orjinal biçimde veriyor. Oynanış olarak bence de bomboş malesef. Ama Inside, Death Stranding gibi oyunlarda da böyle değil mi zaten?

Benim için bu oyunun puanı 85/100. Sanatsal tarafına odaklandığımdandır belki de. Genelde oyunlarda ben bu tarafa da oynanış kadar değer veririm. Benim için diğer yılın indie adayları olan Sifu ve Tunic den burun farkıyla öndeydi. Onlara 83 veriyorum 😁 Cult of the Lamb ve Neon White a da 80 verirdim. İşin enteresan tarafı ben yılın indie oyunu olarak Vampire Survivors seçiyorum. Aday gösterilmedi. 😡 86 veririm ona da

Son düzenleme:
Limbo tarzında güzel bir oyun, fiyatı biraz pahalı türüne göre ama fazlaca emek harcanmış güzel bir oyun bence. Bulmaca çözer gibi oynanıyor yer yer aksiyon da katmışlar, daha fazla hikaye eklenebilirdi evet ama fiyatı zorlamıyorsa kesinlikle alınır oynanır.

Yeni konular

Geri
Yukarı