Stremio eklentileri nasıl kurulur?

Undertaker86

Picopat
Yer
Diyarbakır
Arkadaşlar hepinize merhaba. Stremio adlı bir platform keşfettim. Torrent altyapısını kullanıyor fakat sunduğu imkanlar çok güzel. Benim bu platformla ilgili hiç bilgim yok. Yardımcı olursanız sevinirim. Windows 11'e setup wizardı indirdikten sonra yükleyip giriş yapıyorum. Fakat sonrasında ne yapmalıyım?

Bunu kurduktan sonra stremiodan eklentiler kısmından bütün Türkçe alt yazı eklentilerini kur dostum. Torrentio'da olmayan film dizi yok hepsini izleyebilirsin. Thepiratebay'de kurabilirsin.
Hocam peki PC de kurarken herhangi bir antivirüs veya VPN desteğine ihtiyacım var mı? Bu konular biraz sakıncalı geliyor da bana.

ben kurulumu yaptım orada görüntü kalitesine göre seçebileceğimiz seçenekler var. Fakat ses kalitesi iyi gelmedi görüntü iyi olmasına rağmen neden acaba? Mesela shogun dizisinde 4k hdr baya kaliteli görüntü ama ses çok cızırtılı ve biraz garip
Ayrıca bazen yavaş yükleniyor. Bunlarla alakalı nasıl çözüm bulabilirim? Önbelleklemeyi sınırsız yaptım biraz daha iyi oldu gibi ama. Bir de indirme yaparken kendi internet hzımı alamıyorum. Bu normal mi? Normalde 100mbps internetim var fakat 4 mb/s indirme yapıyor ve indirme yaparken bağlantı çok kararsız.

Son düzenleme:
Ben kurulumu yaptım orada görüntü kalitesine göre seçebileceğimiz seçenekler var. Fakat ses kalitesi iyi gelmedi görüntü iyi olmasına rağmen neden acaba? Mesela shogun dizisinde 4K HDR bayağı kaliteli görüntü ama ses çok cızırtılı ve biraz garip.
Ayrıca bazen yavaş yükleniyor. Bunlarla alakalı nasıl çözüm bulabilirim? Önbelleklemeyi sınırsız yaptım biraz daha iyi oldu gibi ama. Bir de indirme yaparken kendi internet hzımı alamıyorum. Bu normal mi? Normalde 100Mbps internetim var fakat 4 mb/s indirme yapıyor ve indirme yaparken bağlantı çok kararsız.

İnternetinin tamamını kullanmıyor o yüzden gayet normal benim de 80 Mbps internetim var ve ona rağmen en fazla 3 MB/S ile indirme yapıyor. 4K hala tam olarak desteklemiyor sanırsam ben de onu anlamadım 1080p yağ gibi akarken 4K internetim iyi olmasına rağmen donup duruyor o yüzden ben hep 1080p izliyorum. Ses kalitesi ise o izlediğin kaynaktan kaynaklıdır hocam onu düzeltmek için de başka kaynağa geçip deniceksin. Ben bu zamana kadar çok film izledim bu uygulamadan ve iki kere falan karşılaştım ses sorunuyla onu da dediğim gibi başka kaynağa geçerek çözdüm. Başka kaynak dediğim de şu bak ekran görüntüsünü koydum aşağıya diyelim en üstteki sorunluysa bir alttakine geç o manada diyorum. Belki işine yarar diye kendi ayarlarımı ve eklentilerimi de koyayım.

1716557813984.png

1716557805535.png

1716557794322.png
1716557786172.png

1716557749835.png

1716557692296.png

İnternetinin tamamını kullanmıyor o yüzden gayet normal benim de 80 Mbps internetim var ve ona rağmen en fazla 3 MB/S ile indirme yapıyor. 4K hala tam olarak desteklemiyor sanırsam ben de onu anlamadım 1080p yağ gibi akarken 4K internetim iyi olmasına rağmen donup duruyor o yüzden ben hep 1080p izliyorum. Ses kalitesi ise o izlediğin kaynaktan kaynaklıdır hocam onu düzeltmek için de başka kaynağa geçip deniceksin. Ben bu zamana kadar çok film izledim bu uygulamadan ve iki kere falan karşılaştım ses sorunuyla onu da dediğim gibi başka kaynağa geçerek çözdüm. Başka kaynak dediğim de şu bak ekran görüntüsünü koydum aşağıya diyelim en üstteki sorunluysa bir alttakine geç o manada diyorum. Belki işine yarar diye kendi ayarlarımı ve eklentilerimi de koyayım.

Eki Görüntüle 2203438
Eki Görüntüle 2203437
Eki Görüntüle 2203435Eki Görüntüle 2203433
Eki Görüntüle 2203432

Eki Görüntüle 2203427
Eyvallah hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı