Stremio nedir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yardımlaşmak dediğin şey seed etmek demek. Seeding de hakları korunan bir dosyayı upload ettiğin zaman yasal olmayan bir olaya dönüyor.

Yardımlaşmak dediğin şey seed etmek demek. Seeding de hakları korunan bir dosyayı upload ettiğin zaman yasal olmayan bir olaya dönüyor.

Telif hakkı benzeri bir olay anladım korsan siteleri kullanmaya çekinmemin sebebi sakat iş yapma ihtimallerinin yüksek olması her ne kadar özel fltreler kullansam bile reklam engelleyiciyi geçebiliyorlar ve en ufak yanlış tıklamada dosya bütünleştiğinde sakat hale dönebiliyor gönül ister ki parasını verelim alalım ayda minimum 100 TL vermem gerekiyor xd. Peki uygulamada konuşanlar programı gibi exxen programları olmaması normal mi?

Torrent dosyaları indirmeden izlemenizi sağlayan bir platform seed eden kişi sayısına göre izleme kaliteniz belirleniyor. Eklenti kısımı tamamen içerik hakkında daha fazla eklenti daha fazla Torrent dosyası(dizi film vs) demek kısaca VPN olayı ülkemizde bazı siteler platformlar yasaklı olabiliyor. VPN kullanımı onunla ilgili olabilir. Torrent kullanımından ceza yiyeni görmedim duymadım şu güne kadar. Yasal mı tabii ki değil. Ama yasallığı çok takıntı eden insan görmedim Türkiye de.
Telif hakkı benzeri bir olay anladım korsan siteleri kullanmaya çekinmemin sebebi sakat iş yapma ihtimallerinin yüksek olması her ne kadar özel fltreler kullansam bile reklam engelleyiciyi geçebiliyorlar ve en ufak yanlış tıklamada dosya bütünleştiğinde sakat hale dönebiliyor gönül ister ki parasını verelim alalım ayda minimum 100 TL vermem gerekiyor xd. Peki uygulamada konuşanlar programı gibi exxen programları olmaması normal mi?

Stremio yabancı Torrent platformlarını kullandığı için olmaması gayet normal.

Torrent dosyaları indirmeden izlemenizi sağlayan bir platform seed eden kişi sayısına göre izleme kaliteniz belirleniyor. Eklenti kısımı tamamen içerik hakkında daha fazla eklenti daha fazla Torrent dosyası(dizi film vs) demek kısaca VPN olayı ülkemizde bazı siteler platformlar yasaklı olabiliyor. VPN kullanımı onunla ilgili olabilir. Torrent kullanımından ceza yiyeni görmedim duymadım şu güne kadar. Yasal mı tabii ki değil. Ama yasallığı çok takıntı eden insan görmedim Türkiye de.

Korsan Türkiye de başlamamış mıydı hocam xd.

Stremio yabancı Torrent platformlarını kullandığı için olmaması gayet normal.

Peki sizce kullanılır mı? Kullanmayı düşünmüyor değilim korsana mecbur kalınca başuvrmama rağmen her ay 100 TL vermek biraz can yakar.
@Silinen üye arkadaşın bahsettiği trackerlarda kayıtlı değilse bulamazsın.

Tracker dediğiniz şey uygulamada yanlış hatırlamıyorsam eklentiler kısmında olan eklentiler mi?

Peki uygulamada konuşanlar programı gibi exxen programları olmaması normal mi?
Toplulugun yaptigi eklentilerin cogu global torrent sitelerini kullaniyor, Turk torrent sitelerini kullanan bir eklenti oldugunu sanmiyorum. Torrent'te genel olarak Turkce icerik pek bulunmuyor zaten. Exxen ve diger Turkce icerikler icin siteleri reklam engelleyici ile kullanirsiniz.

Toplulugun yaptigi eklentilerin cogu global Torrent sitelerini kullaniyor, Türk Torrent sitelerini kullanan bir eklenti oldugunu sanmiyorum. Torrent'te genel olarak Türkçe icerik pek bulunmuyor zaten. Exxen ve diger Türkçe icerikler için siteleri reklam engelleyici ile kullanirsiniz.

Öyle bir konu oldu ki umarım yasaklanma kararı almazlar bize

Not: Korsana hayır.

Stremio'nun bir dezavantajı var. Eski diziler filmler içerikler genelde seed edilmiyor veya yavaş ediliyor. Aşırı donma yaşayabilirsin ama gündemi takip eden aktif kullanıcıysan stremio da rahat edersin.

Stremio'nun bir dezavantajı var. Eski diziler filmler içerikler genelde seed edilmiyor veya yavaş ediliyor. Aşırı donma yaşayabilirsin ama gündemi takip eden aktif kullanıcıysan stremio da rahat edersin.

Sağ olun hocam.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı