STRIX flare klavyenin üst tuşları gıcırdıyor

370335

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba, ASUS ROG STRIX flare klavyem üst tuşların ekteki görseldeki tuşlara bastırınca gıcırdama yapıyor. Bu bir arıza mı? Yoksa mekanik olmayan tüm tuşlarda durum böyle mi?

Dosya Ekleri

• 20220721_120701.jpg
    20220721_120701.jpg
    42,4 KB · Görüntüleme: 26
Son düzenleyen: Moderatör:
Bende aynısını kullanıyorum, gıcırdama yapmıyor ama eski akışını kaybetti. Eskiden basarken kayardı, şuan biraz daha takılıyomuş hissi vererek kayıyor. O kısım mekanik olmadığı için muhtemelen bir süre kullanımdan sonra bu tarz bir duruma geriliyor.

Bende aynısını kullanıyorum, gıcırdama yapmıyor ama eski akışını kaybetti. Eskiden basarken kayardı, şu an biraz daha takılıyormuş hissi vererek kayıyor. O kısım mekanik olmadığı için muhtemelen bir süre kullanımdan sonra bu tarz bir duruma geriliyor.

Bastırinca gıcırdıyor ve evet o his bende de var.

Durum normapmi anlayamadım gitti.

Ben 2.5 senedir kullanıyorum 1.5 sene sonra felan böyle ufaktan farkettirmeye başladı şuan iyice farkettiriyor ama sorun teşkil etmiyor gene de kullanışı eskiye göre kötü ama hala yeterli. Dediğim gibi mekanik değil, plastik olduğunu tahmin ettiğim için gayet normal bence. Gıcırdaması tek sorun olabilir ama kullanıma sorun teşkil etmezse sürekli kullanılan tuşlar değil çünkü.

Ben 2.5 senedir kullanıyorum 1.5 sene sonra falan böyle ufaktan fark ettirmeye başladı şu an iyice fark ettiriyor ama sorun teşkil etmiyor gene de kullanışı eskiye göre kötü ama hala yeterli. Dediğim gibi mekanik değil, plastik olduğunu tahmin ettiğim için gayet normal bence. Gıcırdaması tek sorun olabilir ama kullanıma sorun teşkil etmezse sürekli kullanılan tuşlar değil çünkü.

Sizde olmuyor bende niye var anlamış değilim aynı klavyeyi kullandığımiza emin miyiz?

Sizde olmuyor bende niye var anlamış değilim aynı klavyeyi kullandığımiza emin miyiz?
Herkeste aynı şey olacak değil. Ama o kısım plastik ve haliyle kalitesiz, zamanla eski yapısını kaybediyor. Hiç mi duymadım, farklı ürünlerde farklılıklar yaşayan insanları ? Nasıl bu kadar şaşırıyorsun anlamadım.

Herkeste aynı şey olacak değil. Ama o kısım plastik ve haliyle kalitesiz, zamanla eski yapısını kaybediyor. Hiç mi duymadım, farklı ürünlerde farklılıklar yaşayan insanları? Nasıl bu kadar şaşırıyorsun anlamadım.

Acaba sizde dediğim tuşlara bastırıp durum normal mi diye bakabilir misiniz?

Veya da normal mi?

@Genzonzi

@Akif

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı