Stüdyo/DJ kulaklığı mı normal kulaklık mı?

Kaan1041

Kilopat
Yer
Opeth
Daha fazla  
Gün içerisinde oyun kulaklığı mı normal kulaklık mı diye bir konu açmıştım ve sonucunda ya normal kulaklık almaya ya da stüdyo/dj kulaklığı almaya karar verdim.
Benim aman aman yüksek bass olsun havaya uçayım gibi bir isteğim yok, net ve güzel ses versin müzik dinlerken sorun yaşamayayım istiyorum, kaliteli müzik dinlemek istiyorum. Önceki konuda bir kullanıcı bana stüdyo tarzı kulaklıkları önerdi, lakin bütçem doğrultusunda araştırdığım kulaklıklarla ilgili pek inceleme bulamadım. Şu an için sormak istediğim kulaklık:

Behringer BDJ1000​

Bu kulaklıklarla ilgili bulabildiğim kıt yorumlarda kimisi çok çok iyi demiş kimisi sesi boğuk iletiyor demiş kimisi malzeme kalitesi kötü çat diye kırıldı demiş ben de açıkçası şu an çok kararsız kaldım. Yine bu tarz stüdyo/dj kulaklıklarından müzik dinlemek adına verim alamazsınız diyen de var, sesi üreticilerin ayarladığı gibi, yani sesin olmasını istendiği gibi duyarsınız dolayısıyla çok iyi iş yapar diyen de olmuş. Şu an için aklıma yatan kulaklık bdj 1000, lakin bu kulaklıkta da beni korkutan şey DJ ibaresi barındırması. Pazarlama tekniği gibi geldi bana ve yabancı forumlarda da bir incelemeye rastlayamadım. Bu kulaklık müzik kalitesi olarak tatmin edici net ve güzel ses verir mi yoksa, ses kalitesi kötü bir kulaklık mıdır? Şayet müzik ve gündelik kullanım oyun gibi alanlarda bu kulaklık ihtiyacımı karşılamazsa daha çok piyasada son zamanlarda rağbet gören TaoTronics, Anker tarzı markaların normal kulaklıklarından alacağım.

Geri
Yukarı