Stüdyo kulaklığı oyun için vs. alınır mı?

AllyFeedon

Kilopat
Süper Moderatör
Makaleler
4
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 3 3100
GIGABYTE A320M S2H
XPG Gammix D30 (2x8 16GB)
Sapphire Rx 470 Nitro O.C
Zalman ZM500-LXII
Herkese merhebalar değerli dostlar sizlere kafama takılan bir soruyu sorucağım.
Kulaklık almaya karar verdim şu anki kullandığım kulaklığı 2 ay önce bimden almış bulunmaktayım. Ama şu an yaşlanmış bir vaziyette görevini yapıyor. (Modeli Trust ziva)
Bu yüzden yeni kulaklık arayışına girdim ama bütçem kısıtlı ve stüdyo kulaklığı gördüm tesadüfen biraz araştırmam sonucunda bütçeme uygun bir kulaklık buldum sizce bu kulaklığı almaya değer mi? Bu fiyat bandında başka tavsiyeniz var mı? Genellikle Discord'a arkadaşlarla takılıyorum ve FPS tarzı oyunlar da oynuyorum değer mi sizce?
.
Yardımcı olurasanız sevinirim teşekkürler.

Son düzenleme:
Herkese merhebalar değerli dostlar sizlere kafama takılan bir soruyu sorucağım.
Kulaklık almaya karar verdim şu anki kullandığım kulaklığı 2 ay önce bimden almış bulunmaktayım. Ama şu an yaşlanmış bir vaziyette görevini yapıyor. (Modeli Trust ziva)
Bu yüzden yeni kulaklık arayışına girdim ama bütçem kısıtlı ve stüdyo kulaklığı gördüm tesadüfen biraz araştırmam sonucunda bütçeme uygun bir kulaklık buldum sizce bu kulaklığı almaya değer mi? Bu fiyat bandında başka tavsiyeniz var mı? Genellikle Discord'a arkadaşlarla takılıyorum ve FPS tarzı oyunlar da oynuyorum değer mi sizce?
.
Yardımcı olurasanız sevinirim teşekkürler.

Hocam kulaklığı aldınız mı? Pubg, CS:GO gibi oyunlarda nasıl? Birde bas kalitesi tatmin edici seviye de mi?

Kesinlikle alınır. Bence çok daha mantıklı. Gaming sadece mikrofon veriyor zaten harici var.

Hocam kulaklığı aldınız mı? Pubg, CS:GO gibi oyunlarda nasıl? Birde bas kalitesi tatmin edici seviye de mi?
Hayır daha almadım.
Tabi kullanılır, Beyerdynamic Dt 770 Pro Kulaklık %30 İndirim | 9 Taksit kullanıyorum çok memnunum. Ama fiyat performans odaklı istersen Behringer Bh 770 Kapalı Stüdyo Referans Kulaklığı Kitabı ve Fiyatı efsanedir. Benim kullandığım Beyerdynamic Dt 770'i No.1 kullanıyor, baya iyi yani. 2. önerim ise o fiyat aralığında alabilceğin en mantıklısı.
Değerlendireceğim.

Aldınız mı kulaklığınızı? Eğer alıp da yazmadıysanız çok ayıp, ben de bu konuyu merak ediyorum.
Almadım. Tam bir şey alıcak iken başka bir sıkıntı çıktığı için o zamandan bu yana bir türlü kulaklığı değiştiremedim :(.

Geri
Yukarı