STX 700W PSU'dan gelen ses normal mi?

lionelfusco

Centipat
Daha fazla  
RAM
XPG CL 16 3200 MHz 2x8
İşlemci
Ryzen 5 5600
Merhaba, yaklaşık 1 ay önce Cougar MX 350 Mesh kasayı ve beraberinde gelen STX 700W+ PSU'yu satın aldım. Bu sesin ne zamandan beri olduğunu bilmiyorum çünkü aldığım ilk gün yüksek sesli çalışan 3 adet fan takmıştım. Bugün fanları bir kapayayım dedim ve böyle bir ses duydum. Bu ses normal midir? 50 watt güç tüketiminde bile bu ses çıkıyor. Teşekkürler.

Öncelikle selamlar, ilk iş garantisi var ise garantiye bir gönderin. Bu şikayetle ilgili bir kaç konu daha var aynı modelden kaynaklı, o konuların sahiplerine de bir sorabilirsiniz. Daha önce böyle bir durum yaşadım ama başka bir PSU modelinde. PSU içinde elektronik devreyi metal kasadan izole etmek için kalın asetat plastik vardı, o fana sürtüyordu bende. Açıp yerine oturtup düzeltmiştim. Garantiniz var ise müdahale etmeden şikayeti belirtip yollamanızı tavsiye ederim. 🙂

Öncelikle selam, ilk iş garantisi var ise garantiye bir gönderin. Bu şikayetle ilgili birkaç konu daha var aynı modelden kaynaklı, o konuların sahiplerine de bir sorabilirsiniz. Daha önce böyle bir durum yaşadım ama başka bir PSU modelinde. PSU içinde elektronik devreyi metal kasadan izole etmek için kalın asetat plastik vardı, o fana sürtüyordu bende. Açıp yerine oturtup düzeltmiştim. Garantiniz var ise müdahale etmeden şikayeti belirtip yollamanızı tavsiye ederim. 🙂

Teşekkür ederim hocam, satın aldığım yer yenisi ile hemen değişim yaptı.

Geri
Yukarı