Netflix Şu an alınır mı?

Netflix ile Disney+ benim görüşüm olarak çok farklılar içerisinde aynı filmler diziler vardır, çok derinlemesine bakmadım ama bazı istediğin filmler, seriler Netflix'te varken Disney'de yok, Disney'de olan seriler de Netflix'te yok (bazıları). Alacağınız televizyon 4K destekliyorsa Netflix'in UHD sunan paketini almanız güzel olacaktık, fakat Netflix 130 TL iken Disney 65 TL tam 2 katı fiyat farkı var. İlk olarak Disney alıp içeriğine bir göz atmanızı öneririm, arayüz olarak ve içerik olarak güzel şeyler sunuyor.

Televizyon 4K destekliyor. UHD paket mi 130 TL? Biraz pahalı. Normal paket 65 TL diye biliyorum 720p.

Televizyon 4K destekliyor. UHD paket mi 130 TL? Biraz pahalı. Normal paket 65 TL diye biliyorum 720p.

Hocam en son ben aldığımda 40 TL idi UHD paket o zamandan beri almıyorum. Yanlış bilmiyorsam en alt paket 480p sunuyor ve şu an 64 TL, dediğiniz paket 98 TL, UHD pakette 130 TL olarak gördüm biraz önce.

Televizyon bu arkadaşlar.

Hocam en son ben aldığımda 40 TL idi UHD paket o zamandan beri almıyorum. Yanlış bilmiyorsam en alt paket 480p sunuyor ve şu an 64 TL, dediğiniz paket 98 TL, UHD pakette 130 TL olarak gördüm biraz önce.

1684005461330.png

Netflix içeriklerini çok değiştirdi. Asya pazarına biraz kaydı. Bunun yanında kendi içeriklerini de ben şahsen çok beğenmedim maksimum 2-3 tane. Biraz sizin zevkinize bağlı.

Disney+ => Güncel fox içerikleri. Büyük köklü çoğu yapım içinde var. Star Wars evreni. Family guy. Simpsons. Marvel evreni. Lost vb kült bazı dizilerde mevcut. Yani Disney Plus'ın yelpazesi daha Avrupa'i içerikler. Ve kült adını duyduğumuz şeyler mevcut. Disney'in animasyon boyutunu da biliyorsunuzdur diye düşünüyorum. Eğer animasyon seven biriyseniz tam size göre.

Netflix'i tamamen çöpe atmakta olmaz arada güzel diziler ve devam sezonları gelebiliyor. Onları da 1-2 ay alarak sömürüp tekrar Disney'e dönebilirsiniz. BluTV ve hbomax içerikleri de gayet tatmin edici zaten.

Ya şöyle aslında. İzleyeceğim şeyler arada korku, gerilim, aksiyon,zombi dizileri/film'leri. la case de Papel'i amcamlarla bitirmiştik. Bir de arada Recep ivedik açar izlerim. En son ki Recep ivedik de Netflix'te yok.

Televizyon bu arkadaşlar.

Eki Görüntüle 1778045

Hocam dediğim gibi en son UHD paket 40 TL iken almıştım :). O zaman en ucuz olan pakette 480p sunuyorlardı yanlış hatırlamıyorsam şimdi yükseltmişler çözünürlüğü. Ama günümüzde 720P'nin üstünde bir çözünürlükte kullanıyoruz çoğu şeyi.

Hocam dediğim gibi en son UHD paket 40 TL iken almıştım :). O zaman en ucuz olan pakette 480p sunuyorlardı yanlış hatırlamıyorsam şimdi yükseltmişler çözünürlüğü. Ama günümüzde 720P'nin üstünde bir çözünürlükte kullanıyoruz çoğu şeyi.

Aslında 1080p yeterli benim için 4K'ya belki o kadar para vermem bilmiyorum verede bilirim belli olmaz bana.

Forum crack destekleme bir uygulama önerirdim.
İçinde exen Netflix Amazon'e Prime Disney+ hepsi bedavaydı.

Hocam o uygulama bizim TV'de var. Hepsi bedava vallahi. Netflix, Exxen, Disney+, Amazon Prime, binlerce dizi ve film serisi var. Yasak olduğundan ismini söyleyemiyorum.

Geri
Yukarı