Netflix Şu an alınır mı?

Hocam sırf izlemek için Prison Break'i 2. defa bitiriyoruz. Hemde ailecek. Genel izleyici için uygun dizi zaten.
Ben iptv yapısını çok beğenmiyorum. Dizi vs kategorileri çok iyi değil. Her dizi ve film yok diye biliyorum. Canlı yayın akışları çok fazla ve sırf izlensin diye yani.

Netflix vs gibi bir platform olayı yok. Ben mesela plex.tv kullanıyorum. Uygulama içi fotosu şu şekilde; FireShot Capture 012 - Plex - 127.0.0.1.pdf

1684007044908.png

Ben IPTV yapısını çok beğenmiyorum. Dizi vs kategorileri çok iyi değil. Her dizi ve film yok diye biliyorum. Canlı yayın akışları çok fazla ve sırf izlensin diye yani.

Netflix vs gibi bir platform olayı yok. Ben mesela plex. TV kullanıyorum. Uygulama içi fotosu şu şekilde; FireShot Capture 012 - Plex - 127.0.0.1.pdf

Eki Görüntüle 1778087

Ara yüzü güzelmiş, peki hocam üyelik gibi bir sistem var mı?
Misal ben kobra Kai'da 2.sezon 5.bölümün 10.dakikasında kaldım kapattığım zaman, uygulamayı geri açıp kaldığım yerden devam edebiliyor muyum?

Bana göre dizi serileri ve filmleri olarak Netflix daha iyi, ama benim gibi Pixar meraklıları, belgesel, Star Wars ve Disney içerikleri için Disney+ daha mantıklı. Tabii Disney+'da da güzel içerikler var ama ben Netflix'i tercih ederdim. Ayrıca Disney+'in ücreti yakında 65₺ civarı olacak.

Alınmaz dostum 2019 yılında beri üyeydim son zamanlarda içerikler çok kötü oldu iptal etim. Sevdiğim içerikler gelince tekrar aktifleştiriyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı