Şu an bilgisayar alınır mı?

• Konuyu başlatan eIu
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 31
  • Görüntüleme 1B
Merhaba. Bir arkadaşım PC dizmek istiyor ben bekle fiyatlar çok pahalı ekran kartını 2. el alman gerekir dedim. Peki gerçekten öyle mi? Yoksa 40K'ya 0 ekran kartı ile çok iyi oyun bilgisayarı dizilir mi?
Bu soru artık sorulmamalı bence. Her geçen gün almadığınız şeylerin fiyatı artıyor. O yüzden hızlı olmakta fayda var.

Merhaba. Bir arkadaşım PC dizmek istiyor ben bekle fiyatlar çok pahalı ekran kartını 2. el alman gerekir dedim. Peki gerçekten öyle mi? Yoksa 40K'ya 0 ekran kartı ile çok iyi oyun bilgisayarı dizilir mi?

Hocam milletle dalga geçer gibi sorular sormak hoş oluyor mu? 40bin TL az para mı üstüne bir de ikinci el düşün demişsiniz konu açmak için konu açmayın lütfen.

Çok büyük ihtimalle bir 14 saat sonra bilgisayar almak daha da zorlaşacak. Amerikan Merkez Bankası faiz arttırdı. Bizimkiler arttırmazsa yarın, dolar uçacak yine.

Hocam milletle dalga geçer gibi sorular sormak hoş oluyor mu? 40bin TL az para mı üstüne bir de ikinci el düşün demişsiniz konu açmak için konu açmayın lütfen.
hocam benim aklım 3080nin 42 k olduğu zamanlarda kalmış
Çok büyük ihtimalle bir 14 saat sonra bilgisayar almak daha da zorlaşacak. Amerikan Merkez Bankası faiz arttırdı. Bizimkiler arttırmazsa yarın, dolar uçacak yine.
anladım

Hocam yanlış anlamayın ama arkadaşınız 40K'ya PC toplama yerine beyin alsın..
Hepsiburada / Trendyol'da falan.
Ortabeyin, beyincik, omurilik, ön beyin, ansefalon ikinci el bulunmakta..
Kalan bütçe ile canavar gibi sistem toplar.

Şaka bir yana şu devirde;

( YouTube / nimotv / Twitch üzerinde para kazanmayacaksa )
40k ya PC toplamanın anlamı yok..

Ayrıca 40k gibi bir bütçeye ikinci el sistem toplamak bilgi yoksunuğun ta kendisidir..
Evet 40K'ya 0 ekran kartı ile miss gibi sistem dizilir..👍

Son düzenleme:
fiyatlar nasıl okadar düştü ya herşey artarken

ben fiyatlar artar diye düşündüm 2. el alman gerekir dedim
Fiyatlar hiç sizin düşündüğünüz gibi olmamış olabilir hocam :D Evet, ekonomi pek iyi değil, fiyatlar uçuk fakat hiçbir zaman 40.000 ₺ bütçesi olan insanlar 2. el sistem bakmadılar :D

Yeni konular

Geri
Yukarı