Şu an da seçkin almak mantıklı mı?

Dostum 1 hafta önce seçkin aldım. Herkes parasını rahat çıkarırsın dedi. Şu ana kadar 2 drop düşürdüm. Toplam item değeri 0.90 dolar. Uzun vaadede çıkar mı çıkar ama yakın vaadede çıkarmayı düşünüyorsan çıkmaz.

Hile var mı diye soracak olursan hile var. Hileden kurtulamıyorsun. Eğlenceli mi diye soracak olursan gelen takım arkadaşları daha konuşkan ve oyunu bilen kesim oluyor. Bana kalırsa seçkin ile oyun daha zevkli oluyor.

500TL verilir mi verilmez mi senin bütçene göre değişir.
Birazda şans meselesi bende 2 haftada 3.5 dolar düşürdüm. Hile var ama o bir gerçek zevkini yok edebilir.

Valorant gibi bir oyunu oynamaktansa her türlü daha iyi hocam. Ama o kadar da hile yok oyunda.

Valorant konusunda katılıyorum ama oyunda hile var. O kadar da yok denmez.

Biraz da şans meselesi bende 2 haftada 3.5 dolar düşürdüm. Hile var ama o bir gerçek zevkini yok edebilir.

Bakacağız daha 2. haftadayım. 3. dropdan ümitliyim :D

Para kazanmasanız bile CS oynuyorsanız değer hocam. Ama para için oynarsanız yakın zamanda bırakırsınız, keyif almazsınız. Eziyet olur parası çıkmaz. Ama keyif için oynarsanız hem oyun çok keyifli hem de parası çıkar. Ayrıca para için oynayan oyuncularda genelde çok toxic oluyor ve oyunun keyfini kaçırıyor. Almak gibi bir planınız varsa da ilk fırsatta alın indirime giren bir şey değil.

Valorant gibi bir oyunu oynamaktansa her türlü daha iyi hocam. Ama o kadar da hile yok oyunda.

Para için oynamıyorum seçkin olayını daha yeni öğrendim hatta :d eğlenmek için oynuyordum neyse teşekkür ederim alalım madem.

Yeni konular

Geri
Yukarı