Şu an en çok alınıp satılan oyun nedir?

O işi ben de yaptım, stok sayısı tamamen palavra çünkü stok sınırsız. Sadece otomatik mesaj özelliği için oraya bir stok sayısı giriyoruz ve satın aldığınızda size teslim edilecektir vs. bir mesaj gönderiliyor, elden teslim ediliyor.
Hayır ben de yapıyorum bu işi. Anlatmak idtediğimi siz anlayamadınız. Bir ürünün kaç adet sattığını stok sayısından bir günde kaç adet düştüğüne bakarak anlayabilirsiniz demek istiyorum. Ben genelde stok bitmeden yenilemem.

Hayır ben de yapıyorum bu işi. Anlatmak idtediğimi siz anlayamadınız. Bir ürünün kaç adet sattığını stok sayısından bir günde kaç adet düştüğüne bakarak anlayabilirsiniz demek istiyorum. Ben genelde stok bitmeden yenilemem.
Tabii, bu aslında biraz satıcının tercihine kalmış bir şey.

Valorant çok satılıyor. Takip için Valorant Ranfom Hesap kateogirlerinde en üstte bulunan hesaplara bakın. Stok bir günde kaç adet azalıyor diye. Eğer satılan adet sizi tatmin ederse de. Size proxyli ya da proxyless yani proxy gerektirmeyen checker lazım olacak. Checkerı temin ettikten sonra da Combolist ve Valorant Configi lazım olacak. Config ve Checkerı bulsanız da Conbolisti tedarik edeceğiniz bir yer bulmalısınız. Ardından da 1-10 10-20 vs. vs. kategorize edilmiş TXT'leri girersiniz satarsınız stoklu.
Hocam checker ve config için yardımcı olabilirmisiniz?

Siz combolist bulabildiniz mi? Checker için nexus mu öyle birşey vardı. Comboyu da ücretsiz veremem hocam. Ücreti karşılığında saylayabilirim size.
Hocam combolist için bir arkadaşım yardımcı olabilirmiş fakat elimde checker bulunmuyor.

Siz combolist bulabildiniz mi? Checker için nexus mu öyle birşey vardı. Comboyu da ücretsiz veremem hocam. Ücreti karşılığında saylayabilirim size.
Hocam nereden ulaşabilirim size.

Hocam nereden ulaşabilirim size?

Son düzenleme:
Son düzenleme:

Geri
Yukarı