Şu An En Çok İhtiyacınız Olan Şey

• Konuyu başlatan cod01
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 81
  • Görüntüleme 4B
Hani No. 1 veya diğer rap yapanların kafaları şöyle güzelmiş gibi oluyor ya, ben de öyle olsun istiyorum. Artık sıkıldım bu maratondan hem de daha yolun başında, 15 yaşında. Birazcık huzur istiyorum, rahatlamak istiyorum. Dünya dertlerinden uzak, gülmeye yakın hissetmek istiyorum. Zaten ne demiş No. 1 "Ben yaşarken içimde bir ceset yarattım" işte bu söz beni anlatıyor. Ağlama yok, duygu yok, sevenimiz yok, konuşacağımız adam yok. Allah'a şükür ki bu forum var, burada dönen muhabbetler azda olsa beni idare ediyor. Forumda olan herkese teşekkür ederim, siz olmasanız hem az da olsa mutlu olamazdım, hem de bu kadar bilgili olamazdım. Yetkililere ayrı teşekkür ediyorum. Eskiden "ü,ö,ç,ş" gibi harfleri kullanmazdım ve yazıya pek dikkat etmezdim. Forumda olmasam bile düzgün yazıyorum artık. Recep Baltaş'a ve Ali Güngör ağabeyime ayrı eten teşekkür ederim. Sayelerinde öğrendim baya bir şey. Ama yetmiyor be, mutlu olmak için, gülümsemek için yetmiyor. Bazen diyorum ki bi kız sevse de beni her seferinde bakmam için sormam gerekmesin. Gülüşünü izlemek izin almayayım. Bu zamanda zor be ağabey, ne demişler "Bu işler boş işler, gün gelir seni dişler"...

Hani No. 1 veya diğer rap yapanların kafaları şöyle güzelmiş gibi oluyor ya, ben de öyle olsun istiyorum. Artık sıkıldım bu maratondan hem de daha yolun başında, 15 yaşında. Birazcık huzur istiyorum, rahatlamak istiyorum. Dünya dertlerinden uzak, gülmeye yakın hissetmek istiyorum. Zaten ne demiş No. 1 "Ben yaşarken içimde bir ceset yarattım" işte bu söz beni anlatıyor. Ağlama yok, duygu yok, sevenimiz yok, konuşacağımız adam yok. Allah'a şükür ki bu forum var, burada dönen muhabbetler az da olsa beni idare ediyor. Forumda olan herkese teşekkür ederim, siz olmasanız hem az da olsa mutlu olamazdım, hem de bu kadar bilgili olamazdım. Yetkililere ayrı teşekkür ediyorum. Eskiden "ü, Ö, C, ş" gibi harfleri kullanmazdım ve yazıya pek dikkat etmezdim. Forumda olmasam bile düzgün yazıyorum artık. Recep Baltaş'a ve Ali Güngör ağabeyime ayrı eten teşekkür ederim. Sayelerinde öğrendim bayağı bir şey. Ama yetmiyor be, mutlu olmak için, gülümsemek için yetmiyor. Bazen diyorum ki bir kız sevse de beni her seferinde bakmam için sormam gerekmesin. Gülüşünü izlemek izin almayayım. Bu zamanda zor be ağabey, ne demişler "Bu işler boş işler, gün gelir seni dişler"...

Sigara kullanmıyorum, kullansaydım senin için bi' tane yakardım.

Huzur ve babamın huylarını az bir şey değiştirebilmek.

Nvidia'nın AMD'den iyi olduğunu kabullenmeniz. Bu platformda başka bir isteğim yok :D
Haklısınız yazılım konusunda AMD berbat ama Nvidia'da çok pahalı be. Rakibi olmadığını bildiği için fiyatları uçuruyor. Aynı intel gibi oda bir gün akıllanacak bundan eminim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı