Şu an hangi Assassin's Creed serisini oynamamı önerirsiniz?

• Konuyu başlatan Onur58
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 206

Onur58

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben yıllarca Assassin's Creed serisini sevdim ama başlayıp bitiremedim, şimdi yeniden indirip oynamak istiyorum. Seri fark etmez ama Assassin's Creed Origins ve diğer ardından gelenler benim için Assassin's Creed oyunu değil. Ben düşmana arkadan sinsice yaklaşıp direkt öldürebileceğim bir Assassin's Creed oyununu daha çok seviyorum.

Örneğin Odyssey de ben 10 Seviye'im karşımdaki 30 seviye. Düşmanları direkt öldüremiyorum, bu da beni soğutuyor. Kısaca grafik olarak hikaye olarak oynayabileceğim şu an en iyi seri hangisi olur? Şu an Brotherhood serisini indiriyorum, önerebileceğiniz başka seri var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ben yıllarca Assassin's Creed serisini sevdim ama başlayıp bitiremedim, şimdi yeniden indirip oynamak istiyorum. Seri fark etmez ama Assassin's Creed Origins ve diğer ardından gelenler benim için Assassin's Creed oyunu değil. Ben düşmana arkadan sinsice yaklaşıp direkt öldürebileceğim bir Assassin's Creed oyununu daha çok seviyorum.

Örneğin Odyssey de ben 10 Seviye'im karşımdaki 30 seviye. Düşmanları direkt öldüremiyorum, bu da beni soğutuyor. Kısaca grafik olarak hikaye olarak oynayabileceğim şu an en iyi seri hangisi olur? Şu an Brotherhood serisini indiriyorum, önerebileceğiniz başka seri var mı?
Unity.

Aklımda Unity de vardı çok bug falan olduğunu söylemişlerdi ama onu da oynayacağım.

Bug falan ilk çıktığında vardı Cyberpunk gibi düşün o da buglı çıktı patladı sonradan düzelttiler. Unity'nin yanında Syndicate de öneririm o da AC serisinin son iyi oyunlarından.

Black Flag, AC 2(kontrolleri PC için zor sağ tık ile falan koşuyorsunuz), Unity, AC 3(ben kış temasını seviyorum ama hikaye olarak diğerlerine göre vasat), yeni üçlemeden herhangi birisi oynanabilir o üçlemeden en iyisi Valhalla, Ama Black Flag Unity Syndicate o üçlü daha cazip eski oyunları oynayabilirim diyorsanız kesinlikle hikayesi olarak AC2 şu an dönüp oynayamam ama hikaye olarak üst seviye.

Black Flag, AC 2(kontrolleri PC için zor sağ tık ile falan koşuyorsunuz), Unity, AC 3(ben kış temasını seviyorum ama hikaye olarak diğerlerine göre vasat), yeni üçlemeden herhangi birisi oynanabilir o üçlemeden en iyisi Valhalla, Ama Black Flag Unity Syndicate o üçlü daha cazip eski oyunları oynayabilirim diyorsanız kesinlikle hikayesi olarak AC2 şu an dönüp oynayamam ama hikaye olarak üst seviye.
Şu an ben eski assasins tarzında ki en iyi oyunu oynamak istiyorum grafik bakımındanda iyi olmasını istiyorum galiba oda unity

Son düzenleme:
Bu seriye ilk olarak 2 ile başladım kontroller zor geldi ve sildim 2 gün sonra tekrar başlayıp bütün seriyi çok kısa bir sürede bitirdim ve çok sardı. Grafiğe çok önem vermem diyorsan 2 ile başla seni en çok içine çeken olacaktır. Ha yok ben biraz da grafik ve eski havayı versin diyorsan Unity, Black Flag, ama hikaye bakımından direkt bunlara başlarsan çok ortada başlıyor oluyorsun çünkü bir önceki oyunlarda oynadığımız anakarakterinin dedesini falan oynuyoruz. Onun dışında Origins'e kadar dediğin gibi bütün oyunlar seni tatmin edebilir.

Geri
Yukarı