Şu an kobi kredisi çekilir mi?

mrhouse

Centipat
Daha fazla  
Aslında kredi kullanma gibi bir düşüncem yoktu. Fakat şu anki kadar düşük faiz ileride bir daha denk gelmez diye söylediklerinden araştırdım. 1,12 ile borçlanabiliyorum. Fakat işime kullanmak istersem 3-4 aydan önce kullanmam mümkün değil. Bu süreçte değerini kaybetmeyecek bir emtiada tutmam ardından kullanmak gibi bir düşüncem var fakat bir kriz olursa çektiğime pişmanda edebilir gibi geliyor. Sizce şu an krediye girmek mantıklı mı? Bu faiz oranı düşük mü yoksa yanlış mı olur şu an kredi çekmek?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aslında kredi kullanma gibi bir düşüncem yoktu. Fakat şu anki kadar düşük faiz ileride bir daha denk gelmez diye söylediklerinden araştırdım. 1,12 ile borçlanabiliyorum. Fakat işime kullanmak istersem 3-4 aydan önce kullanmam mümkün değil. Bu süreçte değerini kaybetmeyecek bir emtiada tutmam ardından kullanmak gibi bir düşüncem var fakat bir kriz olursa çektiğime pişmanda edebilir gibi geliyor. Sizce şu an krediye girmek mantıklı mı? Bu faiz oranı düşük mü yoksa yanlış mı olur şu an kredi çekmek?
Eğer şu anda çekebiliyorsan iyi bir şans.Daha iki gün önce kredi kartı nakit avansı yasaklamaya çalıştılar.

2 Ay önce %1,36 ile nakit avans çekip altın almıştım. Şu an faizini çoktan ödedim ve faizi kadar da kar elde ettim. Ben geçen yıldan beri nakit avans çekiyorum ve altına yatırıyorum. Fakat bu tarz kredili işlere girecekseniz bir bütçe planı oluşturun.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2023-05-20 at 13.39.30.jpeg
    WhatsApp Image 2023-05-20 at 13.39.30.jpeg
    39,9 KB · Görüntüleme: 16

Geri
Yukarı