İhtiyaç kredisi nasıl çekilir?

Satanachia

Decipat
Makaleler
1
Yer
Alanya
Daha fazla  
Meslek
Social Media Marketing
Selam arkadaşlar, yaklaşık 15.000-20.000TL gibi bir para çekmek istiyorum fakat ne kredi kartım, ne de kredi puanım var. Bir tek Garanti bankasını kullanıyorum, o da iş maaşı için. Garanti üzerinden yaptığım başvurular red ediliyor.

Aylık 9200-10.500TL gibi bir gelirim var.
Hangi banka kredi verir, bir bilginiz var mı?

Sigorta varsa, özellikle İş Bankası kredi konusunda hemen yardımcı oluyor. Sigorta yoksa ve belirttiğiniz gibi kredi kartı da kullanmıyorsanız, işler biraz zorlaşıyor. 10.500 TL gibi bir geliriniz varsa, kredi kartına başvurup alacağınız limitten taksitli nakit avans çekebilirsiniz. Ben proje bazlı çalıştığımdan sigorta durumu biraz sıkıntılı oluyor ve kredi ihtiyacımı böyle çözüyorum.

Selam arkadaşlar, yaklaşık 15.000-20.000TL gibi bir para çekmek istiyorum fakat ne kredi kartım, ne de kredi puanım var. Bir tek Garanti bankasını kullanıyorum, o da iş maaşı için. Garanti üzerinden yaptığım başvurular red ediliyor.

Aylık 9200-10.500TL gibi bir gelirim var.
Hangi banka kredi verir, bir bilginiz var mı?
Kredi kartı alıp bir süre düzenli öderseniz şansınız artar diye düşünüyorum. Onun dışında kredi kartından nakit avans var ama en fazla 12 taksit, uyar mı bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı