Şu an PS4 Pro almak mantıklı mı?

İlla konsol almak istiyorsanız PS5'in PS4 oyunlarını destekleyeceğini bilerek alın. PS5'in önümüzdeki sene çıkması ön görülüyor. Tabii fiyatı da bir hayli yüksek olacaktır. Bence idarelik bir PS4 alın, PS5 çıkana kadar exclusive oyunlar ile oyalanırsınız, baktınız hoşunuza gidiyor PS5 çıktığında onu alırsınız.

Adam belli ki PS4' e özel oyunları oynamak istiyor, PC toplayıp da ne yapsın? Her konsol almak isteyene "yav sen boşver pleysteyşını, pc topla pc" yazmayın lütfen. Herkesin oyun anlayışı aynı değil.
Soruya gelirsek PS5 Türkiye' de çok yüksek fiyattan çıkacak. Bütçen varsa PS5 beklemen mantıklı olur, hem PS4 oyunlarını da oynarsın. Ama zorlanacaksan PS4 Pro alıp Exclusive oyunların tadını 4K' da çıkarabilirsin. Hem doların ne olacağı da belli değil, belki PS5 çıktığında döviz kurlarından dolayı PS4 Pro bile alamayabilirsin.

Abi şu konsol konularına neden pc topla yazıyorsunuz. Adam belki hikaye tabanlı oyunlar oynamayı seviyor, herkes rekabetçi sevecek diye bir şey yok. Monitörünüz ya da TV niz 4k değilse Pro modeline gerek yok bence. Slim ps4 işinizi görecektir diye düsünüyorum. Konsolda kalmaya karar verirseniz ps5 çıkışına yakın bir sürede ps4 ü satabilirsiniz.

Boşuna bekleme Ps5'i bende de var Ps4 Pro al Rdr2,Last of us, Spider man keyfine bak zaten Ps5 çıktığı an almak gibi bir hataya düşme beklersin ara konsol çıkar Ps5 pro vs o zaman satarsın Ps4 Pro'yu alırsın ara konsolu devam edersin keyfine zaten bi 3 4 sene gideri var hala Ps5 çıkınca direk kesmeyecekler desteği, ha ayrıca daha Death Stranding, Ghost of Tsushima ve devrim yaratacak The Last Of Us Part 2 gelecek yerinde olsam direk alırdım.

4K Tv varsa kesinlikle almanı tavsiye ediyorum ama şöyle bir durum var tamam PS4 PRO 2-2,5 arasına bulabilirsin ama oyunları çok pahalı örneğin bir FİFA 2* 500 TL aklında bulunsun ama zannetmeki PS5 çıkacak PS4 düşecek yok öyle bir dünya bu ülkede hiç bir şeyin fiyatı düşmez.

4K Tv varsa kesinlikle almanı tavsiye ediyorum ama şöyle bir durum var tamam PS4 PRO 2-2,5 arasına bulabilirsin ama oyunları çok pahalı örneğin bir FİFA 2* 500 TL aklında bulunsun ama zannetmeki PS5 çıkacak PS4 düşecek yok öyle bir dünya bu ülkede hiç bir şeyin fiyatı düşmez.
Oyuna 500tl veren yok donanım haber kardeşlik forumunda en fazla 200tl yeni oyunlar Death Stranding dahil

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı