Şu an Skyrim alınır mı?

Misal şu listeyi kurarsan uzun bir süre yeter sana.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam sizi de uğraştırdım çok yardımcı oldunuz teşekkürler.

Rica ederim benim oyunda 300 saat ve üzeri oynanış sürem var artık oyunla içli dışlı olduk. Skyrim konusu gördüğüm zaman mutlu oluyorum. Bir şey olursa yine sor.

Artık soru sormaya utanıyorum ama Epic Games'te mod kurulur değil mi hocam Epic Games malum bu konularda bazen sıkıntı çıkarabiliyor.

Kurarsın mod manager aracılığı ile sorun olmaz.
Hocam merhaba. Bende skyrimi almak ve oynamak istiyorum ancak skyrim hakkında bir bilgim yok.
Steam üzerinden alacağım ve aklımda anniversay olanı almak var ama special olanı da alabilirim duruma göre. İlk olarak siz hangisini önerirsiniz?

İkinci sorumda ben skyrime benzeyen oyunları daha önce oynadım ve türü de severim. Witcher3 de 200 saate yakın oynamam var. Ancak başta da dediğim gibi skyrim hakkında bir bilgim yok ve oyunun grafikleri, oynanış mekaniği ve hikayesi hakkında bilen birine sormak istedim.
Hikaye olarak iyi olduğunu duymuştum ancak oynanış mekaniği olarak sizce eski nesil bir oyun mu ? Günümüzde hala oynanır mı ?

Hocam merhaba. Bende skyrimi almak ve oynamak istiyorum ancak skyrim hakkında bir bilgim yok.
Steam üzerinden alacağım ve aklımda anniversay olanı almak var ama special olanı da alabilirim duruma göre. İlk olarak siz hangisini önerirsiniz?

İkinci sorumda ben skyrime benzeyen oyunları daha önce oynadım ve türü de severim. Witcher3 de 200 saate yakın oynamam var. Ancak başta da dediğim gibi skyrim hakkında bir bilgim yok ve oyunun grafikleri, oynanış mekaniği ve hikayesi hakkında bilen birine sormak istedim.
Hikaye olarak iyi olduğunu duymuştum ancak oynanış mekaniği olarak sizce eski nesil bir oyun mu ? Günümüzde hala oynanır mı ?
Merhaba hocam, Special Edition almanız daha iyi olur destekledigi mod sayısı daha çok. Diğer sorunuza gelirsek oyunu modsuz oynarsanız mekanikler biraz eski gelebilir özellikle vuruş hissi mevzusu. Yani vanilla oyunda oynanacak tek karakter büyücü olur diger türlü kılıçlı falan bi karakter düşünüyorsan modsuz olmaz inan bana sarmaz.

Merhaba hocam, Special Edition almanız daha iyi olur destekledigi mod sayısı daha çok. Diğer sorunuza gelirsek oyunu modsuz oynarsanız mekanikler biraz eski gelebilir özellikle vuruş hissi mevzusu.
Videolarda gördüğüm kadarıyla da vuruş hissi eski nesil ve eğlenceli değildi. Bu vuruş hissini değiştiren mod vs var mı ve varsa videosu var mı acaba ?
Aslında skyrimi şuana kadar almamanın en büyük sebebi vuruş hissini beğenmememdi.

Videolarda gördüğüm kadarıyla da vuruş hissi eski nesil ve eğlenceli değildi. Bu vuruş hissini değiştiren mod vs var mı ve varsa videosu var mı acaba ?
Aslında skyrimi şuana kadar almamanın en büyük sebebi vuruş hissini beğenmememdi.
Oyunu komple modla derim misal bak bu hazır uğraşmıyorsun hem. Steamdan alacak olmanda oyunu ayrı avantaj bu prg sadece onda çalışıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Oyunu komple modla derim misal bak bu hazır uğraşmıyorsun hem. Steam'den alacak olmanda oyunu ayrı avantaj bu prg sadece onda çalışıyor.

Hocam bende modlu oynamak istiyorum ama GTX 1050 var bende videodaki mod paketini kaldırmıyor PC daha sistem dostu bildiğiniz mod paketi varsa atarsanız çok sevinirim.

Hocam bende modlu oynamak istiyorum ama GTX 1050 var bende videodaki mod paketini kaldırmıyor PC daha sistem dostu bildiğiniz mod paketi varsa atarsanız çok sevinirim.
Bunu kurabilirsin ama ENB kurma hava modu ve su modu var onları kursan yeterli. Zaten videoda anlatıyor herşeyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı