Şu ana kadar içtiğiniz ve tadını en çok beğendiğiniz şurup

Bu mu?

Dosya Ekleri

• IMG_20220411_103736.jpg
    IMG_20220411_103736.jpg
    93,1 KB · Görüntüleme: 33
Oha hayatımın şokunu yaşıyorum şu an. Siz nasıl calpol ve dolveni seviyorsunuz? 5 buçuk yaşından beridir pfpa hastasıyım ve her 21 günde bir ateşleniyorum. Son 1 yılı saymazsak yıllardır ateş düşürücü olarak calpol ve dolven içiyorum. Aşırı midemi bulandırıyor. Tadını aldığım anda kusasım geliyor. Bu yüzden içtikten sonra şeker çikolata vs yemem gerekiyor. Yemediğimde kusuyorum. Çok şükür 1 yıl önce parol adlı icadı keşfettim de kurtuldum bu acıdan. Hastalık da doktorların dediğinden çok geç bir zaman sonra da olsa yavaştan geçmeye başladı. Artık 2 ayda bir falan hasta oluyorum çok şükür.

Calpol bebek ve çocuklar için en sevdiğim şurup. En kötüsü de İburamin Cold'dur bu arada, aksini idda etmeyin.

Bir keresinde bir şurup vermişti doktorum. Sürekli kusuyordum. O ilacı içtiğim zaman ekstra kusuyodum. Rengi şeffafımsı birşeydi. Tadı berbat ötesiydi hatta damla ile koyuyorduk kaşığa. Slikon gibi bir tadı vardı çok iğrençti. İlacı içmem ile kusmam bir oluyodu.

Augmentin olabilir. Çok kötü bir ilaçtır. Gördüğüm anda midem bulanır.

Calpol bebek ve çocuklar için en sevdiğim şurup. En kötüsü de İburamin Cold'dur bu arada, aksini idda etmeyin.

Augmentin çok daha kötü.

Yeni konular

Geri
Yukarı