Şu ana kadar içtiğiniz ve tadını en çok beğendiğiniz şurup

Bir keresinde bir şurup vermişti doktorum. Sürekli kusuyordum. O ilacı içtiğim zaman ekstra kusuyodum. Rengi şeffafımsı birşeydi. Tadı berbat ötesiydi hatta damla ile koyuyorduk kaşığa. Slikon gibi bir tadı vardı çok iğrençti. İlacı içmem ile kusmam bir oluyodu.

Bir keresinde bir şurup vermişti doktorum. Sürekli kusuyordum. O ilacı içtiğim zaman ekstra kusuyordum. Rengi şeffafımsı bir şeydi. Tadı berbat ötesiydi hatta damla ile koyuyorduk kaşığa. Silikon gibi bir tadı vardı çok iğrençti. İlacı içmem ile kusmam bir oluyordu.

İçmeye devam ettiniz mi beki? Ben devam etmezdim doktora gider daha fazla kusuyor derdim ya da başka doktora gitmek daha iyi olurdu.

Bir tane şurup vardı belki bilirsiniz, böyle beyaz renkli çok tombul bir şise'si var. Doktor bademciklerim şiştiği için yazmıştı, her içtiğimde tadı o kadar kötüydü ki midem kendinden geçiyordu. Annen zorla içirmişti😫

Bir tane şurup vardı belki bilirsiniz, böyle beyaz renkli çok tombul bir şise'si var. Doktor bademciklerim şiştiği için yazmıştı, her içtiğimde tadı o kadar kötüydü ki midem kendinden geçiyordu. Annen zorla içirmişti😫
Onu banada yazdılar. 2 Haftadır hastayım. Antibiyotik o. Hatta buzdolabında beklemesi gerekiyor. Acayip kötü tadı var. Hele hele şişenin dibine geldiğinde tadı iyice kötüleşiyor.

Adını unuttum ama aromasızdı baya kimyasal tadı vardı.(Evet aromalardan nefret ediyorum kimyasal tadını daha beğendim.)

Geri
Yukarı