Şu ana kadar izlediginiz en iyi film

Star Wars.

Neredeyse tüm çizgi romalarını okudum. Filmleri ve dizilerini defalarca izledim. Bad Batch hariç. (çünkü daha tüm seri yayınlanmadı)

Bana kalırsa en iyi film serisidir.

Hangi dalda?

Örneğin dram dalında Ateş Böceklerinin Mezarı, Green Book özellikle türklerde İftarlık Gazoz; Özgünlük olarak Parazit, Twenty, Nocturnal Animals (kısmen dram) ve hizmetçi.
Bilim Kurgu olarak Ready Player One, wall-e, Who Am I gibi gibi gibi.

Not: Bilinen ve genel olarak imdb ilk 250 arasındaki bariz olanları yazmamaya çalıştım (ki onlarda gayet güzel filmler).

Bununla ilgili bir rehber veya konu açsanız.
Aslında olabilir hocam. Fakat yanlış anlaşılmasın ben Türkçe olanların neredeyse hepsini okudum. Bir tanesini hala arıyorum. Onun dışında bildiğim kadarıyla okumadığım Türkçe çizgi roman yok.

Bahsettiğim çizgi romanında resmini ekliyorum.

Dosya Ekleri

• IMG_20210517_215549.jpg
    IMG_20210517_215549.jpg
    79,8 KB · Görüntüleme: 27
Aslında olabilir hocam. Fakat yanlış anlaşılmasın ben Türkçe olanların neredeyse hepsini okudum. Bir tanesini hala arıyorum. Onun dışında bildiğim kadarıyla okumadığım Türkçe çizgi roman yok.

Bahsettiğim çizgi romanında resmini ekliyorum.

Okumayı çok istiyorum ama Türkiye'deki çizgi roman fiyatları malum. Üstelik hepsi eski basım olunca 600 900 TL gibi fiyatlar çıkıyor. Siz nereden temin ettiniz?

Okumayı çok istiyorum ama Türkiye'deki çizgi roman fiyatları malum. Üstelik hepsi eski basım olunca 600 900 TL gibi fiyatlar çıkıyor. Siz nereden temin ettiniz?
Yeni çıkan seriler 30-50 TL arasında bulunabiliyordu en son. Clone Wars çizgi romanlarını ise 1. cilt hariç hepsini sıfır aldım. Araştırarak buldum hepsini. Bolu, İstanbul, Manisa, Ankara gibi şehirlerdeki kitapçılara sordum. Hatta Bir tanesini Bolu'da bir alışveriş merkezinde buldum. 1. cildi ise 225 TL'ye (çok sıkı pazarlık yaptım. Adam askere gidecekti o yüzden bu kadar ucuza sattı herhalde) bir ikinci el sitesinden buldum. Eğer İstanbul'da iseniz Bakirköy'de bulunabiliyor. Ancak fiyatlar dediğiniz gibi baya pahalıda olabiliyor. Size tavsiyem kesinlikle pazarlık yapın.

Geri
Yukarı