Şu ana kadar oynadığınız en iyi hikaye tabanlı bilgisayar oyunları

Kesinlikle BioShock serisi. Özellikle ınfinite'ı bitirdikten sonra 2-3 ay hikayeli oyun oynayamadım. Çünkü oynadığım hiçbir oyundan zevk almıyordum. Aklım hala ınfinite'de idi. Bu arada BioShock 1 ve 2 öncesini anlatan bir kitapta mevcut. Kitabı geçtiğimiz günlerde satın aldım ama henüz okumaya fırsat bulamadım.
Ben bir şey anlamadım Infinite oynarken. Bam güm vura vura geçiyodum sonra iade ettim.

A plague tale.
The Wolf amoung us.
Metro 2033 serisi (kitaplarını okumuştum ilk başta sonradan oyununun olduğunu öğrendim bayağı iyiydi benim için)
Star Wars kotor.
God of War.
Last of Us.
Uncharted 1-4.
Detroid become human.
Heavy rain.
Skyrim.
L. A noire.
Witcher serisi.
BioShock serisi.
Batman Arkham serisi ( Origins hariç oyun buglarla dolu çünkü. Deathstrokedan sonrasında oyun kafayı yediği için silmiştim. Oyun orijinal soran olursa )
Fallout: New Vegas.
Hellblade (oynanış mı yoksa hikaye mi beni cezbetti bilmiyorum ama 2 günde bitirdim Gamepass üzerinden.)
Star Wars jedi Knight serisi.
Alan wake.
Star Wars repluic commando.

Şimdilik aklıma bunlar geldi.

Hocam ben de oyunun sonunda anladım paralel evrenler falan bayağı karışık ama sonu çok tatmin edici.
Oyunun başında cennete mi ne gidiyorduk orasını anladım sadece bir de kız arıyorduk. Şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki oynadığım en zevkli FPS oyunuydu kafadan öldürmek aşşırı zevkliydi ama sadece bununla yetinemeyip iade etmiştim.

Euro Truck Simulator 2. Ailesine bakabilmek için yollara düşmüş çilekeş bir adamı anlatıyor. Adam düştüğü çaresizlikler, ekmek parası için milletin kamyonunu sürmeler, ama ilerledikçe sonu güzel oluyor. Kendi kamyonunu alıyor, ailesine bol bol para gönderebiliyor. Tavsiye ederim. Amerikan versiyonu da var, onu da tavsiye ederim.

Bioshock infinite. Oyun bitti makale okuyorum anlamını çözmek için. Mükemmeldi.
The walking dead.. ağladığım ilk ve tek oyun. (sezon 1)

Yeni konular

Geri
Yukarı