"Şu anda bölgenizde GeForce Now kullanılmıyor"

sa hangı vpn ile denedin
Kankam dün denedim vpn ile (isim vermek yasak mı bilmiyorum) girdim gayet de güzel cs ye ama takılıyordu sağa sola çevirirken ekranı . Ama hani giriş yapayım oyna demeden kapatayım dersen o net bir şekilde olmaz . Dün o olayı bitirdiler diyorlar ama ben giriş yapıp oyuna girebilmiştim bilmiyorum artık.

Kankam dün denedim VPN ile (isim vermek yasak mı bilmiyorum) girdim gayet de güzel CS'ye ama takılıyordu sağa sola çevirirken ekranı. Ama hani giriş yapayım oyna demeden kapatayım dersen o net bir şekilde olmaz. Dün o olayı bitirdiler diyorlar ama ben giriş yapıp oyuna girebilmiştim bilmiyorum artık.

Şu anda sorunsuz bir şekilde oynuyorum sadece girerken VPN kullanın.

Şu anda sorunsuz bir şekilde oynuyorum sadece girerken VPN kullanın.

Hocam Ben Proton Vpn kullanıyorum Oyuna giriyorum oynuyorum tekrar açarken açılmıyor Pcyi kapatıp açmam gerekiyor Önerdiğin Vpn varsa yazarmısın
Kankam dün denedim vpn ile (isim vermek yasak mı bilmiyorum) girdim gayet de güzel cs ye ama takılıyordu sağa sola çevirirken ekranı . Ama hani giriş yapayım oyna demeden kapatayım dersen o net bir şekilde olmaz . Dün o olayı bitirdiler diyorlar ama ben giriş yapıp oyuna girebilmiştim bilmiyorum artık.

Kanka isim vermek yasak değil verirsen Sevinirim

Hocam ben proton VPN kullanıyorum oyuna giriyorum oynuyorum tekrar açarken açılmıyor PC'yi kapatıp açmam gerekiyor önerdiğin VPN varsa yazar mısın?

Kanka isim vermek yasak değil verirsen sevinirim.

Şu anda 2 tane çalışan VPN gördüm 1. bende çalışan VPN ProtonVPN 2. seed4.me 3. nord VPN.
Bunları deneyebilirsin senin sorunun aynısını da ben seed4.me de yaşadım ama seed4 ile de girebilen var benim arkadaşta protonda sorun yaşıyor bu dediğim 3 VPN'i deneyip yaz gene yardımcı olurum ^^

Hocam Ben Proton Vpn kullanıyorum Oyuna giriyorum oynuyorum tekrar açarken açılmıyor Pcyi kapatıp açmam gerekiyor Önerdiğin Vpn varsa yazarmısın

Kanka isim vermek yasak değil verirsen Sevinirim
Touch VPN ile denedim , daha önce yine bir geforce now sorunu için indirmiştim . O yüzden onunla denedim bu seferde . Çalıştı .

Geri
Yukarı