Çözüldü Şu anda Windows 11'e geçmek mantıklı mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Son kullanıcı için hazır değil, hatalar ile karşılaşmak olası. Herkes için ulaşılabilir olduğunda geçilebilir.
Aslında bu soruyu bende sormak istiyordum ama şu şekilde değiştiriyorum "Sizce oyun içi fps için win11 daha mı iyi şuan?" format atmam gerekiyor sistemim şişti iyice yıllardır. Hazır format atmışken win11 yüklemek isterdim ama yıl sonuna kadar tam sürüme geçilmeyecek anladığım kadarıyla. Tekrar tekrar sistem değiştirmekte istemem. Sizce şimdiden geçmeli miyim? Yoksa sonradan yükseltmeli miyim?

Aslında bu soruyu bende sormak istiyordum ama şu şekilde değiştiriyorum "Sizce oyun içi fps için win11 daha mı iyi şuan?" format atmam gerekiyor sistemim şişti iyice yıllardır. Hazır format atmışken win11 yüklemek isterdim ama yıl sonuna kadar tam sürüme geçilmeyecek anladığım kadarıyla. Tekrar tekrar sistem değiştirmekte istemem. Sizce şimdiden geçmeli miyim? Yoksa sonradan yükseltmeli miyim?
Yeni konu açın.

Hocam bence tam sürüm çıkmasını bekleyin şu anki sürümler de hatalar olabiliyor.

Tamamen bitmemiş bir işletim sistemi. Merak ediyorsan sanal makineye kurup deneyebilir veya bu siteden online olarak temel arayüzü inceleyebilirsin.
windows 11 mc.png

Geri
Yukarı