Su arıtma cihazı önerisi

Bizimkilerde zamanında pompalı arıtma sistemi almışlar. Çok kızdım onlara. Pompanın tek faaliyeti arıtmadan çıkan suyu tazyikli vermek. Ev kullanımı için bu tamamen gereksiz. Ev kullanıcılarına halk ağızı ile kaktırmaya çalışıyorlar. Önemli olan filtreleridir. Gerisi plastik parça ve hortum zaten. Depolarda standart oluyor. Benim tavsiyem uygun fiyatlı olanı almak mümkün ise filtresiz. Filtreleri kaliteli alırsınız.

Ayrıca filtre değişimi çok basittir. Kendiniz de kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

İnternetten alınır mı? Servisi bölgede yok ise nasıl olmaktadır? Pompalı su arıtma cihazı öneriniz var mı? 9 bin fiyat istemişler kavga ettik biraz baba ile.

Ben Royalgreen'ın bu su arıtıcısının dijital versiyonunu kullanıyorum donanımhaber üzerinde satış danışmanı tarzında birisi var ondan rica edersen sana %10 indirim kodu verir ben öyle almıştım ayrıca havale ile satın alırsan %10 daha indirim alıyorsun.

Hyundai'su arıtma cihazı var bizde biz memnunuz. Geçen sene 3000TL'ye taktırdık. (şu anki fiyatları bilmiyorum) Filtreleri belirli aralıklarla değiştiriliyor Sanırım 3-6 ay arasında en son filtrelere 200 TL verdim.

Bizimkilerde zamanında pompalı arıtma sistemi almışlar. Çok kızdım onlara. Pompanın tek faaliyeti arıtmadan çıkan suyu tazyikli vermek. Ev kullanımı için bu tamamen gereksiz. Ev kullanıcılarına halk ağızı ile kaktırmaya çalışıyorlar. Önemli olan filtreleridir. Gerisi plastik parça ve hortum zaten. Depolarda standart oluyor. Benim tavsiyem uygun fiyatlı olanı almak mümkün ise filtresiz. Filtreleri kaliteli alırsınız.

Ayrıca filtre değişimi çok basittir. Kendiniz de kolay bir şekilde yapabilirsiniz.
öneriniz var mı marka model ınternet uzerınden

Son düzenleme:
Merhaba, 5 Şubemiz var, tüm Türkiye ücretsiz kurulum yapıyoruz. Fabrika satış mağazasıyız. Aile şirketi ve ben 5 yıldır bu işin içindeyim.

Su arıtma cihazı iyisi çok ama çok gerekli kötüsü de bir o kadar da kötü olan bir alet. İyisinin de belli kriterleri var ve satan firmada önemli tabi. İyi su arıtma cihazı hem ekonomi hem sağlık hem de kullanım kolaylığı açısından olmazsa olmazı bence evlerin.

Daha fazla bilgi sitemizden de alabilirsiniz.

www.elegpuresuaritma.com

Yeni konular

Geri
Yukarı